anaconda 21.48.22.157 - en to pl translation catalogue (1157 entries)

en: 	Use of this product is subject to the license agreement found at %s
    
    	Installation complete.  Press return to quit
pl: 	Użycie tego produktu jest przedmiotem warunków licencji %s
    
    	Ukończono instalację. Naciśniecie klawisza return zakończy działanie

en: 
    
    Unknown Error.  Aborting.
pl: 
    
    Nieznany błąd. Przerywanie.

en: 
    
    WARNING!!! VNC server running with NO PASSWORD!
    You can use the vncpassword=<password> boot option
    if you would like to secure the server.
pl: 
    
    UWAGA! Serwer VNC jest uruchomiony BEZ HASŁA.
    Można użyć opcji startowej vncpassword=<hasło>,
    aby zabezpieczyć serwer.

en: 
    
    You chose to connect to a listening vncviewer. 
    This does not require a password to be set.  If you 
    set a password, it will be used in case the connection 
    to the vncviewer is unsuccessful
pl: 
    
    Wybrano połączenie z nasłuchującym programem vncviewer. 
    Nie wymaga to ustawienia hasła. Jeśli hasło zostanie 
    ustawione, zostanie użyte w przypadku, kiedy połączenie 
    z programem vncviewer nie powiedzie się

en: 
    
    You chose to execute vnc with a password.
pl: 
    
    Wybrano wykonanie VNC z hasłem.

en: 
    Press <return> to reboot your system.
pl: 
    Naciśnięcie <return> ponownie uruchomi system.

en: 
    Running in cmdline mode, no interactive debugging allowed.
    The exact error message is: 
    
    %s.
    
    The installer will now terminate.
pl: 
    Uruchamianie w trybie wiersza poleceń, interaktywne debugowanie nie jest dozwolone.
    Komunikat o błędzie: 
    
    %s.
    
    Instalator zostanie teraz zakończony.

en: 
    The installation was stopped due to an error which occurred while running in non-interactive cmdline mode. Since there cannot be any questions in cmdline mode, edit your kickstart file and retry installation. 
    The exact error message is: 
    
    %s. 
    
    The installer will now terminate.
pl: 
    Instalacja została zatrzymana z powodu błędu, który wystąpił podczas działania w nieinteraktywnym trybie wiersza poleceń. Ponieważ nie można zadawać pytań w trybie wiersza poleceń, należy zmodyfikować plik kickstart i ponowić instalację.
    Komunikat o błędzie: 
    
    %s. 
    
    Instalator zostanie teraz zakończony.

en: 
    Would you like to use it anyway?
pl: 
    Użyć je mimo to?

en:   Please make your choice from [ '1' to enter the %(spoke_title)s spoke | '%(quit)s' to quit |
      '%(continue)s' to continue | '%(refresh)s' to refresh]:
pl:   Proszę wybrać coś z powyższych ["1" przechodzi do ekranu %(spoke_title)s | "%(quit)s" kończy działanie |
      "%(continue)s" kontynuuje | "%(refresh)s" odświeża]:

en:   Please make your choice from above ['%(quit)s' to quit | '%(begin)s' to begin installation |
      '%(refresh)s' to refresh]:
pl:   Proszę wybrać coś z powyższych ["%(quit)s" kończy działanie | "%(begin)s" rozpoczyna instalację |
      "%(refresh)s" odświeża]:

en:   Please make your choice from above ['%(quit)s' to quit | '%(continue)s' to continue |
      '%(refresh)s' to refresh]:
pl:   Proszę wybrać coś z powyższych ["%(quit)s" kończy działanie | "%(continue)s" kontynuuje |
      "%(refresh)s" odświeża]:

en:   You don't have enough space available to install <b>%(product)s</b>, even if you used all of the free space available on the selected disks.
pl: Brak wystarczającego miejsca, aby zainstalować system <b>%(product)s</b>, nawet jeśli użyte zostanie całe wolne miejsce dostępne na wybranych dyskach.

en:  IPv4 Address: %(addr)s Netmask: %(netmask)s Gateway: %(gateway)s
pl:  Adres IPv4: %(addr)s maska sieci: %(netmask)s brama: %(gateway)s

en:  IPv6 Address: %(addr)s/%(prefix)d
pl:  Adres IPv6: %(addr)s/%(prefix)d

en:  Starting text mode.
pl:  Uruchamianie trybu tekstowego.

en:  Try the text mode installer by running:
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
     from a root terminal.
pl:  Można wypróbować instalator w trybie tekstowym wykonując:
    
    "/usr/bin/liveinst -T"
    
     z terminala roota.

en: %(bootloader_stage2_description)s cannot be on an iSCSI disk which is not configured in iBFT.
pl: %(bootloader_stage2_description)s nie może być na dysku iSCSI, który nie jest skonfigurowany w iBFT.

en: %(count)d disk selected; %(capacity)s capacity; %(free)s free | %(count)d disks selected; %(capacity)s capacity; %(free)s free
pl[0]: Wybrano %(count)d dysk, pojemność %(capacity)s, %(free)s wolnego miejsca
pl[1]: Wybrano %(count)d dyski, pojemność %(capacity)s, %(free)s wolnego miejsca
pl[2]: Wybrano %(count)d dysków, pojemność %(capacity)s, %(free)s wolnego miejsca

en: %(desc)s cannot be of type %(type)s
pl: %(desc)s nie może być typu %(type)s

en: %(desc)s cannot be of type %(type)s.
pl: %(desc)s nie może być typu %(type)s.

en: %(desc)s must be between %(min)d and %(max)d MB in size
pl: %(desc)s musi mieć rozmiar między %(min)d a %(max)d MB

en: %(desc)s must be mounted on one of %(mountpoints)s.
pl: %(desc)s musi być zamontowane na jednym z %(mountpoints)s.

en: %(desc)s must be within the first %(max_end)s of the disk.
pl: %(desc)s musi znajdować się w pierwszych %(max_end)s dysku.

en: %(desc)s must not be larger than %(max)dMB.
pl: %(desc)s nie może być większe niż %(max)d MB.

en: %(desc)s must not be smaller than %(min)dMB.
pl: %(desc)s nie może być mniejsze niż %(min)d MB.

en: %(deviceName)s may not have enough space for grub2 to embed core.img when using the %(fsType)s file system on %(deviceType)s
pl: %(deviceName)s może nie posiadać wystarczającej ilości miejsca, aby GRUB2 mógł osadzić core.img podczas używania systemu plików %(fsType)s na %(deviceType)s

en: %(freeSize)s of %(devSize)s
pl: %(freeSize)s z %(devSize)s

en: %(fs)s must be on a device of type %(type)s
pl: %(fs)s musi być na urządzeniu typu %(type)s

en: %(name)s must have one of the following disklabel types: %(types)s.
pl: %(name)s musi posiadać jeden z poniższych typów etykiet dysków: %(types)s.

en: %(productName)s %(productVersion)s INSTALLATION
pl: INSTALACJA SYSTEMU %(productName)s %(productVersion)s

en: %(productName)s %(productVersion)s installation
pl: Instalacja systemu %(productName)s %(productVersion)s

en: %(productName)s %(productVersion)s installation on host %(name)s
pl: Instalacja systemu %(productName)s %(productVersion)s na komputerze %(name)s

en: %(product_name)s requires %(needed_ram)s MB of memory to install, but you only have %(total_ram)s MB on this machine.
pl: System %(product_name)s wymaga %(needed_ram)s MB pamięci do instalacji, ale komputer posiada tylko %(total_ram)s MB.

en: %s (confirm):
pl: %s (potwierdzenie):

en: %s The disks you've selected have the following amounts of free space:
pl: %s Wybrane dyski posiadają następujące ilości wolnego miejsca:

en: %s cannot be encrypted
pl: %s nie może być szyfrowane

en: %s cannot be on an encrypted block device.
pl: %s nie może znajdować się na zaszyfrowanym urządzeniu blokowym.

en: %s free
pl: %s wolne

en: %s is missing. Cannot setup authentication.
pl: Brak %s. Nie można ustawić uwierzytelnienia.

en: %s is missing. Cannot setup firewall.
pl: Brak %s. Nie można ustawić zapory sieciowej.

en: %s is now successfully installed and ready for you to use!
    Go ahead and reboot to start using it!
pl: System %s został pomyślnie zainstalowany i jest gotowy do użycia.
    Należy ponownie uruchomić komputer.

en: %s is now successfully installed on your system and ready for you to use!  When you are ready, reboot your system to start using it!
pl: System %s został pomyślnie zainstalowany na komputerze i jest gotowy do użycia. Należy ponownie uruchomić komputer.

en: %s is now successfully installed, but some configuration still needs to be done.
    Finish it and then click the Finish configuration button please.
pl: System %s został pomyślnie zainstalowany na komputerze, ale wymagane jest skonfigurowanie jeszcze kilku rzeczy.
    Proszę je skonfigurować, a następnie nacisnąć przycisk Zakończ konfigurację.

en: %s must be on a primary partition.
pl: %s musi znajdować się na partycji podstawowej.

en: %s timezone
pl: Strefa czasowa %s

en: %s to switch layouts.
pl: %s przełącza układy.

en: (%s free)
pl: (wolne miejsce: %s)

en: /boot file system
pl: System plików /boot

en: /boot/efi must be on a device of type %(oneFsType)s or %(anotherFsType)s
pl: /boot/efi musi być na urządzeniu typu %(oneFsType)s lub %(anotherFsType)s

en: :
pl: ∶

en: <b>%(count)d disk; %(size)s capacity; %(free)s free space</b> (unpartitioned and in file systems) | <b>%(count)d disks; %(size)s capacity; %(free)s free space</b> (unpartitioned and in file systems)
pl[0]: <b>%(count)d dysk, pojemność %(size)s, %(free)s wolnego miejsca</b> (niepartycjonowane i na systemach plików)
pl[1]: <b>%(count)d dyski, pojemność %(size)s, %(free)s wolnego miejsca</b> (niepartycjonowane i na systemach plików)
pl[2]: <b>%(count)d dysków, pojemność %(size)s, %(free)s wolnego miejsca</b> (niepartycjonowane i na systemach plików)

en: <b>%(count)s disk; %(size)s reclaimable space</b> (in file systems) | <b>%(count)s disks; %(size)s reclaimable space</b> (in file systems)
pl[0]: <b>%(count)s dysk, %(size)s miejsca możliwego do odzyskania</b> (w systemach plików)
pl[1]: <b>%(count)s dyski, %(size)s miejsca możliwego do odzyskania</b> (w systemach plików)
pl[2]: <b>%(count)s dysków, %(size)s miejsca możliwego do odzyskania</b> (w systemach plików)

en: <b>Tip:</b> Keep your user name shorter than 32 characters and do not use spaces.
pl: <b>Wskazówka:</b> nazwa użytkownika musi być krótsza niż 32 znaki i nie może zawierać spacji.

en: <b>Warning:</b> All storage changes made using the installer will be lost when you press 'Rescan Disks'.
pl: <b>Ostrzeżenie:</b> wszystkie zmiany wprowadzone używając instalatora zostaną utracone po naciśnięciu przycisku "Ponownie skanuj dyski".

en: <b>Warning</b>: All storage changes made using the installer will be lost when you choose to format.
pl: <b>Ostrzeżenie</b>: wszystkie zmiany urządzeń do przechowywania danych wprowadzone używając instalatora zostaną utracone po wybraniu sformatowania.

en: <b>You don't have enough space available to install %(productName)s</b>, even if you used all of the free space available on the selected disks.  You could add more disks for additional space, modify your software selection to install a smaller version of <b>%(productName)s</b>, or quit the installer.
pl: <b>Brak wystarczającego miejsca, aby zainstalować system %(productName)s</b>, nawet jeśli użyte zostanie całe wolne miejsce dostępne na wybranych dyskach. Można dodać więcej dysków, aby uzyskać dodatkowe miejsce, zmodyfikować wybór oprogramowania, aby zainstalować mniejszą wersję systemu <b>%(productName)s</b> lub zakończyć instalator.

en: <b>You don't have enough space available to install %s</b>.  You can shrink or remove existing partitions via our guided reclaim space tool, or you can adjust your partitions on your own in the custom partitioning interface.
pl: <b>Brak wystarczającej ilości miejsca, aby zainstalować system %s</b>. Można zmniejszyć lub usunąć istniejące partycje przez narzędzie do odzyskiwania miejsca lub dostosować partycje samemu w interfejsie partycjonowania użytkownika.

en: <server>:/<path>
pl: <serwer>:/<ścieżka>

en: <span size="small"><b>Example:</b> iqn.2012-09.com.example:diskarrays-sn-a8675309</span>
pl: <span size="small"><b>Przykład:</b> iqn.2012-09.com.example:macierzedysków-sn-a8675309</span>

en: <span size="small"><b>Example:</b> squid.mysite.org:3128</span>
pl: <span size="small"><b>Przykład:</b> squid.example.com:3128</span>

en: A %(command)s with the name %(policyName)s has already been defined.
pl: Już określono %(command)s o nazwie %(policyName)s.

en: ADD A KEYBOARD LAYOUT
pl: DODAJ UKŁAD KLAWIATURY

en: ADD A NEW MOUNT POINT
pl: DODAJ NOWY PUNKT MONTOWANIA

en: ADD DASD STORAGE TARGET
pl: DODANIE CELU URZĄDZEŃ DO PRZECHOWYWANIA DANYCH DASD

en: ADD iSCSI STORAGE TARGET
pl: DODANIE CELU URZĄDZEŃ DO PRZECHOWYWANIA DANYCH iSCSI

en: ADD zFCP STORAGE TARGET
pl: DODANIE CELU URZĄDZEŃ DO PRZECHOWYWANIA DANYCH zFCP

en: ADVANCED USER CONFIGURATION
pl: ZAAWANSOWANA KONFIGURACJA UŻYTKOWNIKA

en: AM/PM Down
pl: Czas 12-godzinny w dół

en: AM/PM Up
pl: Czas 12-godzinny w górę

en: AVAILABLE SPACE
pl: DOSTĘPNE MIEJSCE

en: A_utomatically configure partitioning.
pl: A_utomatyczna konfiguracja partycjonowania.

en: Action
pl: Działanie

en: Add Layout
pl: Dodaj układ

en: Add NTP Server
pl: Dodaj serwer NTP

en: Add NTP server
pl: Dodaj serwer NTP

en: Add NTP server address
pl: Dodaj adres serwera NTP

en: Add Specialized Disk
pl: Dodaj wyspecjalizowany dysk

en: Add a new mount point.
pl: Dodaj nowy punkt montowania.

en: Add a new repository.
pl: Dodaj nowe repozytorium.

en: Add and mark for usage NTP servers
pl: Proszę dodać i oznaczyć serwery NTP do użycia

en: Add device
pl: Dodaj urządzenie

en: Add-Ons for Selected Environment
pl: Dodatki do wybranego środowiska

en: Added new %(type)s to existing container %(name)s.
pl: Dodano nową %(type)s do istniejącego kontenera %(name)s.

en: Additional repositories
pl: Dodatkowe repozytoria

en: Administrator %s will be created
pl: Administrator %s zostanie utworzony

en: After %d minutes, the installation will continue regardless of the amount of available entropy
pl: Po upływie %d minut instalacja będzie kontynuowana niezależnie od ilości dostępnej entropii

en: Alt + Shift to switch layouts.
pl: Naciśnięcie klawiszy Alt + Shift przełącza układy.

en: An error has occurred - no valid devices were found on which to create new file systems.  Please check your hardware for the cause of this problem.
pl: Wystąpił błąd - nie odnaleziono żadnych prawidłowych urządzeń, na których można utworzyć systemy plików. Proszę sprawdzić, czy sprzęt nie jest źródłem problemu.

en: An error occurred mounting the source device %s. Retry?
pl: Wystąpił błąd podczas montowania urządzenia źródłowego %s. Ponowić?

en: An error occurred trying to mount some or all of your system.  Some of it may be mounted under %s
pl: Wystąpił błąd podczas próby montowania części lub całości systemu. Część systemu może być zamontowana w katalogu %s.

en: An error occurred unmounting the disc.  Please make sure you're not accessing %s from the shell on tty2 and then click OK to retry.
pl: Wystąpił błąd podczas odmontowywania płyty. Proszę się upewnić, że %s nie jest otwarte z powłoki na TTY2 i nacisnąć przycisk OK, aby ponowić.

en: An error occurred while resizing the device %s.
pl: Błąd podczas zmieniania rozmiaru urządzenia %s.

en: An unknown error occurred during installation.  Details are below.
pl: Wystąpił nieznany błąd podczas instalacji. Poniżej znajduje się więcej informacji.

en: Apply configuration in installer
pl: Zastosowanie konfiguracji w instalatorze

en: Are you sure you want to delete all of the data on %s, including snapshots and/or subvolumes?
pl: Na pewno usunąć wszystkie dane na urządzeniu %s, w tym migawki i/lub podwoluminy?

en: Are you sure you want to delete all of the data on %s?
pl: Na pewno usunąć wszystkie dane na urządzeniu %s?

en: Are you sure you wish to quit the
    installation process?
pl: Na pewno zakończyć instalację?

en: As large as possible
pl: Maksymalne możliwe

en: At least one of your swap devices does not have a UUID, which is common in swap space created using older versions of mkswap. These devices will be referred to by device path in /etc/fstab, which is not ideal since device paths can change under a variety of circumstances.
pl: Co najmniej jedno z urządzeń wymiany nie posiada UUID, co jest częste w przypadku przestrzeni wymiany utworzonych używając starszych wersji programu mkswap. Te urządzenia będą nazywane według ścieżek do nich w pliku /etc/fstab, co nie jest najlepsze, ponieważ ścieżki te mogą się zmieniać w wielu okolicznościach.

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
pl: Próba połączenia się z klientem VNC na komputerze %s...

en: Attempting to start vncconfig
pl: Próbowanie uruchomienia vncconfig

en: Authentication
pl: Uwierzytelnienie

en: Authentication required
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie

en: Authentication required by wireless network
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie dla sieci bezprzewodowej

en: Automatic
pl: Automatycznie

en: Automatic partitioning failed. <a href="">Click for details.</a>
pl: Automatyczne partycjonowanie się nie powiodło. <a href="">Więcej informacji.</a>

en: Automatic partitioning selected
pl: Wybrano automatyczne partycjonowanie

en: Autopartitioning Options
pl: Opcje automatycznego partycjonowania

en: Available Layouts
pl: Dostępne układy

en: Available entropy: %(av_entr)s, Required entropy: %(req_entr)s [%(pct)d %%]
pl: Dostępna entropia: %(av_entr)s, wymagana entropia: %(req_entr)s [%(pct)d %%]

en: Available entropy: %(av_entr)s, Required entropy: %(req_entr)s [%(pct)d %%] (%(rem)d %(min)s remaining)
pl: Dostępna entropia: %(av_entr)s, wymagana entropia: %(req_entr)s [%(pct)d %%] (%(rem)d %(min)s pozostało)

en: Available languages
pl: Dostępne języki

en: Available locales
pl: Dostępne lokalizacje

en: Available regions
pl: Dostępne regiony

en: Available timezones in region %s
pl: Dostępne strefy czasowe w regionie %s

en: Bad format of the IP address
pl: Błędny format adresu IP

en: Bad format of the netmask
pl: Błędny format maski sieci

en: Base Environment
pl: Podstawowe środowisko

en: Base environment
pl: Podstawowe środowisko

en: Beta Warn
pl: Ostrzeżenie o wersji beta

en: Bond
pl: Łączenie

en: Bond %(interface_name)s (%(list_of_slaves)s) connected
pl: Połączono łączenie %(interface_name)s (%(list_of_slaves)s)

en: Boot
pl: Startowe

en: Boot loader stage1 device cannot be on an iSCSI disk which is not configured in iBFT.
pl: Urządzenie stage1 programu startowego nie może być na dysku iSCSI, który nie jest skonfigurowany w iBFT.

en: Bridge
pl: Mostek

en: Bridge %(interface_name)s (%(list_of_slaves)s) connected
pl: Połączono mostek %(interface_name)s (%(list_of_slaves)s)

en: Btrfs partition "%(device)s" has a format of "%(format)s", but should have a format of "Btrfs".
pl: Partycja Btrfs "%(device)s" posiada format "%(format)s", kiedy powinna posiadać format "Btrfs".

en: Btrfs partition "%s" is defined multiple times.
pl: Partycja Btrfs "%s" jest określona wiele razy.

en: Btrfs volume "%s" specified with --useexisting does not exist.
pl: Wolumin Btrfs "%s" podany za pomocą parametru --useexisting nie istnieje.

en: Btrfs volume defined without any member devices.  Either specify member devices or use --useexisting.
pl: Określono wolumin Btrfs bez żadnych urządzeń członkowskich. Należy podać urządzenia członkowskie lub użyć parametru --useexisting.

en: CHAP pair
pl: Para CHAP

en: CHAP pair and a reverse pair
pl: Para i odwrócona para CHAP

en: CONFIGURATION
pl: KONFIGURACJA

en: CONFIGURE %(container_type)s
pl: KONFIGURACJA %(container_type)s

en: CONFIGURE CONTAINER
pl: KONFIGURACJA KONTENERA

en: CONFIGURE MOUNT POINT
pl: SKONFIGURUJ PUNKT MONTOWANIA

en: CREATE USER
pl: UTWÓRZ UŻYTKOWNIKA

en: CUSTOMIZATION
pl: DOSTOSOWANIE

en: Cable unplugged
pl: Kabel jest niepodłączony

en: Cache PVs must belong to the same VG as the cached LV
pl: Woluminy fizyczne pamięci podręcznej muszą należeć do tej samej grupy woluminów, co woluminy logiczne w pamięci podręcznej

en: Can't apply configuration, device activation failed.
pl: Nie można zastosować konfiguracji, aktywacja urządzenia się nie powiodła.

en: Cannot install to unpartitionable device "%s".
pl: Nie można zainstalować na urządzeniu "%s", którego nie można partycjonować.

en: Cannot relabel already existing file system.
pl: Nie można zmienić etykiety już istniejącego systemu plików.

en: Cannot set label on file system.
pl: Nie można ustawić etykiety systemowi plików.

en: Capacity
pl: Pojemność

en: Change timezone
pl: Zmień strefę czasową

en: Changes here will only apply to the installed system. Use the desktop's tool to configure the keyboard for the installation process.
pl: Zmiany tutaj wprowadzone będą miały zastosowanie tylko do zainstalowanego systemu. Proszę użyć narzędzia środowiska, aby skonfigurować klawiaturę dla procesu instalacji.

en: Checking image checksum
pl: Sprawdzanie sumy kontrolnej obrazu

en: Checking software dependencies...
pl: Sprawdzanie zależności oprogramowania...

en: Checking software selection
pl: Sprawdzanie wyboru oprogramowania

en: Checking storage configuration...
pl: Sprawdzanie konfiguracji urządzeń do przechowywania danych...

en: Choose an installation source type.
pl: Proszę wybrać typ źródła instalacji.

en: City
pl: Miasto

en: Close
pl: Zamknij

en: Closest mirror
pl: Najbliższy serwer lustrzany

en: CmdlineError: Missing package: %s
pl: Błąd wiersza poleceń: brak pakietu: %s

en: Complete!
pl: Ukończono.

en: Configuration not saved: netmask missing in static configuration
pl: Konfiguracja nie została zapisana: brak maski sieci w konfiguracji statycznej

en: Configure NTP
pl: Skonfiguruj NTP

en: Configure NTP servers
pl: Skonfiguruj serwery NTP

en: Configure device %s
pl: Skonfiguruj urządzenie %s

en: Configuring addons
pl: Konfigurowanie dodatków

en: Configuring device %s.
pl: Konfigurowanie urządzenia %s.

en: Configuring installed system
pl: Konfigurowanie zainstalowanego systemu

en: Confirm Password
pl: Potwierdzenie hasła

en: Connect automatically after reboot
pl: Automatyczne łączenie po ponownym uruchomieniu

en: Connected
pl: Połączono

en: Connected!
pl: Połączono.

en: Connected: %(list_of_interface_names)s
pl: Połączono: %(list_of_interface_names)s

en: Connecting
pl: Łączenie

en: Connecting...
pl: Łączenie...

en: Connection failed
pl: Połączenie się nie powiodło

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Continuing with this action will reset all your partitioning selections to their current on-disk state.
pl: Kontynuowanie tego działania przywróci wszystkie wybory partycjonowania do ich bieżącego stanu na dysku.

en: Create a new %(container_type)s ...
pl: Utwórz nowy %(container_type)s ...

en: Create new mount points by clicking the '+' button.
pl: Utworzyć nowe punkty montowania za pomocą ikony "+".

en: Create or select %(container_type)s
pl: Utwórz lub wybierz %(container_type)s

en: Creating snapshots
pl: Tworzenie migawek

en: Creating users
pl: Tworzenie użytkowników

en: Current host name:
pl: Obecna nazwa komputera:

en: Current host name: %s
pl: Obecna nazwa komputera: %s

en: Current layout: '%s'. Add more layouts to enable switching.
pl: Obecny układ: "%s". Dodanie więcej układów umożliwi ich przełączanie.

en: Current layout: '%s'. Click to switch to the next layout.
pl: Obecny układ: "%s". Kliknięcie przełącza do następnego układu.

en: Custom partitioning selected
pl: Wybrano partycjonowanie użytkownika

en: Custom software selected
pl: Wybrano oprogramowanie użytkownika

en: DATA
pl: DANE

en: DATE & TIME
pl: DATA I CZAS

en: DEFAULT TITLE
pl: DOMYŚLNY TYTUŁ

en: DISK ENCRYPTION PASSPHRASE
pl: HASŁO SZYFROWANIA DYSKU

en: DISPLAY variable not set. Starting text mode.
pl: Zmienna DISPLAY nie jest ustawiona. Uruchamianie trybu tekstowego.

en: DISTRIBUTION INSTALLATION
pl: INSTALACJA DYSTRYBUCJI

en: Default HUB title
pl: Domyślny tytuł ekranu głównego

en: Default Route
pl: Domyślna trasa

en: Default spoke title
pl: Domyślny tytuł ekranu

en: Delete
pl: Usuń

en: Deployment complete: %s
pl: Ukończono wdrażanie: %s

en: Deployment starting: %s
pl: Rozpoczynanie wdrażania: %s

en: Description
pl: Opis

en: Description goes here.
pl: Miejsce na opis.

en: Device "%s" given in clearpart device list does not exist.
pl: Urządzenie "%s" podane na liście urządzeń clearpart nie istnieje.

en: Device Name
pl: Nazwa urządzenia

en: Device Selection
pl: Wybór urządzeń

en: Device configuration
pl: Konfiguracja urządzenia

en: Device description
pl: Opis urządzenia

en: Device discovery failed.
pl: Wykrycie urządzenia się nie powiodło.

en: Device discovery succeeded.
pl: Pomyślnie wykryto urządzenia.

en: Device does not support RAID level selection %s.
pl: Urządzenie nie obsługuje wyboru poziomu RAID %s.

en: Device reconfiguration failed.
pl: Ponowna konfiguracja urządzenia się nie powiodła.

en: Device reconfiguration failed. <a href="">Click for details.</a>
pl: Ponowna konfiguracja urządzenia się nie powiodła. <a href="">Więcej informacji.</a>

en: Device reformat request failed. <a href="">Click for details.</a>
pl: Żądanie ponownego sformatowania urządzenia się nie powiodło. <a href="">Więcej informacji.</a>

en: Device removal request failed. <a href="">Click for details.</a>
pl: Żądanie usunięcia urządzenia się nie powiodło. <a href="">Więcej informacji.</a>

en: Device resize request failed. <a href="">Click for details.</a>
pl: Żądanie zmiany rozmiaru urządzenia się nie powiodło. <a href="">Więcej informacji.</a>

en: Device(s):
pl: Urządzenia:

en: Device:
pl: Urządzenie:

en: Device: %s
pl: Urządzenie: %s

en: Devices reconfiguration succeeded.
pl: Pomyślnie ponownie skonfigurowano urządzenia.

en: Disconnected
pl: Rozłączono

en: Disconnecting
pl: Rozłączanie

en: Disconnecting...
pl: Rozłączanie...

en: Discovering DASD devices.  This may take a moment...
pl: Wykrywanie urządzeń DASD. Może to chwilę zająć...

en: Discovering iSCSI targets.  This may take a moment...
pl: Wykrywanie celów iSCSI. Może to chwilę zająć...

en: Discovering realm to join
pl: Wykrywanie obszarów do dołączenia

en: Discovering zFCP devices.  This may take a moment...
pl: Wykrywanie urządzeń zFCP. Może to chwilę zająć...

en: Discovery login rejected.
pl: Odrzucono wykrywanie logowania.

en: Disk
pl: Dysk

en: Disk "%s" given in clearpart command does not exist.
pl: Dysk "%s" podany w poleceniu clearpart nie istnieje.

en: Disk "%s" given in ignoredisk command does not exist.
pl: Dysk "%s" podany w poleceniu ignoredisk nie istnieje.

en: Disk "%s" given in nvdimm command does not exist.
pl: Dysk "%s" podany w poleceniu nvdimm nie istnieje.

en: Disk "%s" given in part command does not exist.
pl: Dysk "%s" podany w poleceniu part nie istnieje.

en: Disk "%s" in part command is not partitioned.
pl: Dysk "%s" w poleceniu part nie jest spartycjonowany.

en: Disk formatting complete.
pl: Ukończono formatowanie dysków.

en: Disk rescan complete.
pl: Ukończono skanowanie dysków.

en: Disk summary goes here
pl: Tutaj zostanie wyświetlone podsumowanie dysku

en: Disklabel "%s" given in clearpart command is not supported on this platform.
pl: Etykieta dysku "%s" podana w poleceniu clearpart nie jest obsługiwana na tej platformie.

en: Disks left unselected here will not be touched.
pl: Dyski niezaznaczone w tym miejscu nie zostaną zmodyfikowane.

en: Do you really want to quit?
pl: Na pewno zakończyć?

en: Downloading %(url)s (%(pct)d%%)
pl: Pobieranie %(url)s (%(pct)d%%)

en: Downloading group metadata...
pl: Pobieranie metadanych grup...

en: Downloading package metadata...
pl: Pobieranie metadanych pakietów...

en: Duplicate repository names.
pl: Nazwy repozytoriów się powtarzają

en: Either a group name in the group list is invalid or groups are not separated by a comma
pl: Nazwa grupy na liście grup jest nieprawidłowa lub grupy nie są rozdzielone przecinkiem

en: Empty
pl: Puste

en: Empty repository name
pl: Pusta nazwa repozytorium

en: Enabled
pl: Włączone

en: Encrypt
pl: Zaszyfrowane

en: Encryption
pl: Szyfrowanie

en: Enough entropy gathered, please stop typing.
pl: Zgromadzono wystarczającą ilość entropii, proszę przestać pisać.

en: Enter '%s' to ignore the warning and attempt to install anyway.
pl: Wpisanie "%s" spowoduje zignorowanie ostrzeżenia i próbę instalacji.

en: Enter an NTP server address and press enter
pl: Proszę podać adres serwera NTP i nacisnąć klawisz Enter

en: Enter new value for '%s' and press enter
pl: Proszę podać nową wartość dla "%s" i nacisnąć klawisz Enter

en: Entropy can be increased by typing randomly on keyboard
pl: Entropię można zwiększać pisząc jakiekolwiek losowe rzeczy na klawiaturze

en: Error
pl: Błąd

en: Error adding FCoE SAN.
pl: Błąd podczas dodawania SAN FCoE.

en: Error checking software dependencies
pl: Błąd podczas sprawdzania zależności oprogramowania

en: Error checking software dependencies.  <a href="">Click for details.</a>
pl: Błąd podczas sprawdzania zależności oprogramowania. <a href="">Więcej informacji.</a>

en: Error checking software selection
pl: Błąd podczas sprawdzania wyboru oprogramowania

en: Error checking storage configuration
pl: Błąd podczas sprawdzania konfiguracji urządzeń do przechowywania danych

en: Error checking storage configuration.  <a href="">Click for details.</a>
pl: Błąd podczas sprawdzania konfiguracji urządzeń do przechowywania danych. <a href="">Więcej informacji.</a>

en: Error checking storage configuration.  <a href="">Click for details</a> or press Done again to continue.
pl: Błąd podczas sprawdzania konfiguracji urządzeń do przechowywania danych. <a href="">Więcej informacji.</a> Ponowne naciśnięcie przycisku Gotowe kontynuuje.

en: Error downloading package metadata
pl: Błąd podczas pobierania metadanych pakietu

en: Error setting up ISO file
pl: Błąd podczas ustawiania pliku ISO

en: Error setting up base repository
pl: Błąd podczas ustawiania podstawowego repozytorium

en: Error setting up software source
pl: Błąd podczas ustawiania źródła oprogramowania

en: Escrow certificate %s requires the network.
pl: Certyfikat escrow %s wymaga sieci.

en: Example:
pl: Przykład:

en: Exit the shell to continue
pl: Wyjście z powłoki kontynuuje

en: Extra characters in proxy URL
pl: Dodatkowe znaki w adresie URL pośrednika

en: FCP device %(hba_id)s
    WWPN %(wwpn)s
    LUN %(lun)s
pl: Urządzenie FCP %(hba_id)s
    WWPN %(wwpn)s
    LUN %(lun)s

en: Failed to add new device. <a href="">Click for details.</a>
pl: Dodanie nowego urządzenia się nie powiodło. <a href="">Więcej informacji.</a>

en: Failed to save storage configuration...
pl: Zapisanie konfiguracji urządzeń do przechowywania danych się nie powiodło...

en: Failed to set up installation source
pl: Ustawienie źródła instalacji się nie powiodło

en: Failed to set up installation source; check the repo url
pl: Ustawienie źródła instalacji się nie powiodło. Proszę sprawdzić adres URL repozytorium

en: Failed to set up installation source; check the repo url and proxy settings
pl: Ustawienie źródła instalacji się nie powiodło. Proszę sprawdzić adres URL repozytorium i ustawienia pośrednika

en: Failed to unlock encrypted block device. <a href="">Click for details.</a>
pl: Odblokowanie zaszyfrowanego urządzenia blokowego się nie powiodło. <a href="">Więcej informacji.</a>

en: Fair
pl: Dostateczne

en: File System
pl: System plików

en: Firmware missing
pl: Brak oprogramowania sprzętowego

en: Fixed
pl: Stałe

en: Formatting /dev/%s. This may take a moment.
pl: Formatowanie urządzenia /dev/%s. Może to chwilę zająć.

en: Formatting DASDs
pl: Formatowanie urządzeń DASD

en: Free
pl: Wolne

en: Free space
pl: Wolne miejsce

en: Free space available for use.
pl: Wolne miejsce możliwe do użycia.

en: Free space unavailable but reclaimable from existing partitions.
pl: Niedostępne wolne miejsce, ale możliwe do odzyskania z istniejących partycji.

en: Full Name
pl: Imię i nazwisko

en: Full name can't contain the ':' character
pl: Imię i nazwisko nie może zawierać znaku ":"

en: Full name cannot contain colon characters
pl: Imię i nazwisko nie mogą zawierać dwukropków

en: GRUB2 does not support installation to a partition.
pl: GRUB2 nie obsługuje instalacji na partycji.

[ctx: GUI|Advanced Storage|DASD|Configure]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Advanced Storage|DASD|Configure]
en: _Device number:
pl: Numer urzą_dzenia:

[ctx: GUI|Advanced Storage|DASD|Configure]
en: _Retry Discovery
pl: _Ponów wykrywanie

[ctx: GUI|Advanced Storage|DASD|Configure]
en: _Start Discovery
pl: _Rozpocznij wykrywanie

[ctx: GUI|Advanced Storage|FCoE]
en: Use _DCB
pl: Użycie _DCB

[ctx: GUI|Advanced Storage|FCoE]
en: Use auto _VLAN
pl: Użycie automatycznej sieci _VLAN

[ctx: GUI|Advanced Storage|FCoE]
en: _Add FCoE Disk(s)
pl: Dod_anie dysków FCoE

[ctx: GUI|Advanced Storage|FCoE]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Advanced Storage|NVDIM]
en: No device to be reconfigured selected.
pl: Nie wybrano żadnego urządzenia do ponownej konfiguracji.

[ctx: GUI|Advanced Storage|NVDIMM|Reconfigure]
en: Start _Reconfiguration
pl: _Rozpocznij ponowną konfigurację

[ctx: GUI|Advanced Storage|NVDIMM|Reconfigure]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Advanced Storage|NVDIMM|Reconfigure]
en: _Sector size:
pl: _Rozmiar sektora:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure]
en: _Bind targets to network interfaces. This may take a moment...
pl: _Dowiązanie celów do interfejsów sieciowych. Może to chwilę zająć...

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure]
en: _Discovery Authentication Type:
pl: _Wykrywanie typu uwierzytelniania:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure]
en: _Target IP Address:
pl: _Docelowy adres IP:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure]
en: iSCSI _Initiator Name:
pl: Nazwa _inicjatora iSCSI:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure|CHAP]
en: CHAP _Password:
pl: _Hasło CHAP:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure|CHAP]
en: CHAP _User name:
pl: Nazwa _użytkownika CHAP:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure|Retry]
en: _Retry Discovery
pl: _Ponów wykrywanie

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure|Reverse CHAP]
en: CHAP _Password:
pl: _Hasło CHAP:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure|Reverse CHAP]
en: CHAP _User name:
pl: Nazwa _użytkownika CHAP:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure|Reverse CHAP]
en: Reverse CHAP Pass_word:
pl: _Odwrotne hasło CHAP:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure|Reverse CHAP]
en: Reverse CHAP User _name:
pl: Odwrotna _nazwa użytkownika CHAP:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Configure|Start]
en: _Start Discovery
pl: _Rozpocznij wykrywanie

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Login]
en: _Node Login Authentication Type:
pl: Typ _uwierzytelniania loginu węzła:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Login|CHAP]
en: CHAP _Password:
pl: _Hasło CHAP:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Login|CHAP]
en: CHAP _User name:
pl: Nazwa _użytkownika CHAP:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Login|Login]
en: _Log In
pl: _Zaloguj

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Login|Retry]
en: Retry _Log In
pl: Ponów _logowanie

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Login|Reverse CHAP]
en: CHAP _Password:
pl: _Hasło CHAP:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Login|Reverse CHAP]
en: CHAP _User name:
pl: Nazwa _użytkownika CHAP:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Login|Reverse CHAP]
en: Reverse CHAP Pass_word:
pl: _Odwrotne hasło CHAP:

[ctx: GUI|Advanced Storage|iSCSI|Login|Reverse CHAP]
en: _Reverse CHAP User name:
pl: O_dwrotna nazwa użytkownika CHAP:

[ctx: GUI|Advanced Storage|zFCP|Device Number]
en: _Device number:
pl: Numer urzą_dzenia:

[ctx: GUI|Advanced Storage|zFCP|Retry Discovery]
en: _Retry Discovery
pl: _Ponów wykrywanie

[ctx: GUI|Advanced Storage|zFCP|Start Discovery]
en: _Start Discovery
pl: _Rozpocznij wykrywanie

[ctx: GUI|Advanced User]
en: Home _directory:
pl: _Katalog domowy:

[ctx: GUI|Advanced User]
en: Specify a _group ID manually:
pl: Ręcznie podanie identyfikatora g_rupy:

[ctx: GUI|Advanced User]
en: Specify a _user ID manually:
pl: Ręczne podanie identyfikatora _użytkownika:

[ctx: GUI|Advanced User]
en: _Add user to the following groups:
pl: Dod_anie użytkownika do następujących grup:

[ctx: GUI|Advanced User]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Advanced User]
en: _Save Changes
pl: Zapi_sz zmiany

[ctx: GUI|Custom Partitioning]
en: %d _storage device selected | %d _storage devices selected
pl[0]: %d zaznaczone _urządzenie do przechowywania danych
pl[1]: %d zaznaczone _urządzenia do przechowywania danych
pl[2]: %d zaznaczonych _urządzeń do przechowywania danych

[ctx: GUI|Custom Partitioning]
en: Add
pl: Dodaj

[ctx: GUI|Custom Partitioning]
en: Refresh
pl: Odśwież

[ctx: GUI|Custom Partitioning]
en: Remove
pl: Usuń

[ctx: GUI|Custom Partitioning]
en: _Reset All
pl: _Przywróć wszystko

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Add Dialog]
en: Mount _Point:
pl: _Punkt montowania:

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Add Dialog]
en: _Add mount point
pl: _Dodaj punkt montowania

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Add Dialog]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Add Dialog]
en: _Desired Capacity:
pl: Żądana p_ojemność:

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Configure]
en: Device _Type:
pl: _Typ urządzenia:

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Configure]
en: File S_ystem:
pl: _System plików:

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Configure]
en: RA_ID Level:
pl: Poziom RA_ID:

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Configure]
en: Ref_ormat
pl: S_formatuj ponownie

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Configure]
en: _Encrypt
pl: Za_szyfrowane

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Configure]
en: _Modify...
pl: _Modyfikuj...

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Configure]
en: _Volume Group:
pl: _Grupa woluminów:

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Configure Dialog]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Configure Dialog]
en: _Select
pl: _Wybierz

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Configure|Devices]
en: _Modify...
pl: _Modyfikuj...

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Confirm Delete Dialog]
en: Delete _all file systems which are only used by %s.
pl: U_sunięcie wszystkich systemów plików używanych wyłącznie przez system %s.

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Confirm Delete Dialog]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Confirm Delete Dialog]
en: _Delete It
pl: _Usuń

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Container Dialog]
en: Si_ze policy:
pl: _Polityka rozmiaru:

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Container Dialog]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Container Dialog]
en: _Name:
pl: _Nazwa:

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Container Dialog]
en: _Save
pl: Zapi_sz

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Devices]
en:  and %d other |  and %d others
pl[0]: i %d inny
pl[1]: i %d inne
pl[2]: i %d innych

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Encrypted]
en: _Passphrase:
pl: _Hasło:

[ctx: GUI|Custom Partitioning|Encrypted]
en: _Unlock
pl: Od_blokuj

[ctx: GUI|DASD Format Dialog]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|DASD Format Dialog]
en: _Format with dasdfmt
pl: _Sformatuj za pomocą programu dasdfmt

[ctx: GUI|Date and Time]
en: 24-_hour
pl: 24-g_odzinny

[ctx: GUI|Date and Time]
en: _AM/PM
pl: 12-godzi_nny

[ctx: GUI|Date and Time]
en: _City:
pl: _Miasto:

[ctx: GUI|Date and Time]
en: _Network Time
pl: Czas _sieciowy

[ctx: GUI|Date and Time|NTP]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Detailed Error Dialog]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Detailed Error Dialog]
en: _Quit
pl: Za_kończ

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: %d _storage device selected | %d _storage devices selected
pl[0]: %d zaznaczone _urządzenie do przechowywania danych
pl[1]: %d zaznaczone _urządzenia do przechowywania danych
pl[2]: %d zaznaczonych _urządzeń do przechowywania danych

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: Add EC_KD DASD...
pl: Dodaj DASD EC_KD...

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: Add FCo_E SAN...
pl: Dodaj SAN FCo_E...

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: Add _iSCSI Target...
pl: Dodaj cel _iSCSI...

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: Recon_figure NVDIMM...
pl: Ponownie s_konfiguruj NVDIMM...

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: Searc_h
pl: Wy_szukiwanie

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: _Add zFCP LUN...
pl: _Dodaj LUN zFCP...

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: _Multipath Devices
pl: Urządzenia _wielościeżkowe

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: _NVDIMM Devices
pl: Urządzenia _NVDIMM

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: _Other SAN Devices
pl: _Inne urządzenia SAN

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: _Refresh List
pl: _Odśwież listę

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter]
en: _zSeries Devices
pl: Urządzenia _zSeries

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Multipath]
en: Filter _By:
pl: _Filtrowanie według:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Multipath|Interconnect]
en: Show Only _Devices With:
pl: Wyświetlanie tylko _urządzeń z:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Multipath|Vendor]
en: Show Only _Devices From:
pl: Wyświetlanie tylko _urządzeń z:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Multipath|WWID]
en: Show Only _Devices Containing:
pl: Wyświetlanie tylko _urządzeń zawierających:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|NVDIMM Devices]
en: Filter B_y:
pl: _Filtrowanie według:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|NVDIMM Devices|Mode]
en: Show Only Devices in Mo_de:
pl: _Wyświetlanie tylko urządzeń w trybie:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|NVDIMM Devices|Namespace]
en: Names_pace:
pl: _Przestrzeń nazw:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Other]
en: Filter _By:
pl: _Filtrowanie według:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Other|ID]
en: Show Only _Devices Containing:
pl: Wyświetlanie tylko _urządzeń zawierających:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Other|Interconnect]
en: Show Only _Devices With:
pl: Wyświetlanie tylko _urządzeń z:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Other|Vendor]
en: Show Only _Devices From:
pl: Wyświetlanie tylko _urządzeń z:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Search]
en: Search Res_ults:
pl: Wyniki wysz_ukiwania:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Search]
en: Search _By:
pl: _Wyszukiwanie według:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|Search|Port Target LUN]
en: _Target:
pl: _Cel:

[ctx: GUI|Installation Destination|Filter|zSeries]
en: Filter B_y:
pl: _Filtrowanie według:

[ctx: GUI|Keyboard Layout]
en: Move selected layout _down
pl: Przenieś zaznaczony układ w _dół

[ctx: GUI|Keyboard Layout]
en: Move selected layout _up
pl: Przenieś zaznaczony układ w _górę

[ctx: GUI|Keyboard Layout]
en: _Add layout
pl: _Dodaj układ

[ctx: GUI|Keyboard Layout]
en: _Options
pl: _Opcje

[ctx: GUI|Keyboard Layout]
en: _Preview layout
pl: _Podgląd układu

[ctx: GUI|Keyboard Layout]
en: _Remove layout
pl: _Usuń układ

[ctx: GUI|Keyboard Layout]
en: _Test the layout configuration below:
pl: Poniżej można _testować konfigurację układu:

[ctx: GUI|Keyboard Layout|Add Layout]
en: _Add
pl: _Dodaj

[ctx: GUI|Keyboard Layout|Add Layout]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Keyboard Layout|Switching Options]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Main]
en: _No
pl: _Nie

[ctx: GUI|Main]
en: _Yes
pl: _Tak

[ctx: GUI|Network]
en: Airplane Mode
pl: Tryb samolotowy

[ctx: GUI|Network]
en: Unloc_k
pl: Od_blokuj

[ctx: GUI|Network]
en: _Host name:
pl: Nazwa _komputera:

[ctx: GUI|Network|Add Device Dialog]
en: _Add
pl: _Dodaj

[ctx: GUI|Network|Add Device Dialog]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Network|Add Device Dialog]
en: _Select the type of device you wish to add
pl: _Wybór typu urządzenia, które ma zostać dodane

[ctx: GUI|Network|Authentication Dialog]
en: C_onnect
pl: P_ołącz

[ctx: GUI|Network|Authentication Dialog]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Network|Mobile Broadband]
en: _Configure...
pl: S_konfiguruj...

[ctx: GUI|Network|Proxy]
en: HTTP _Proxy
pl: _Pośrednik HTTP

[ctx: GUI|Network|Proxy]
en: H_TTPS Proxy
pl: Pośrednik H_TTPS

[ctx: GUI|Network|Proxy]
en: _Configuration URL
pl: Adres URL _konfiguracji

[ctx: GUI|Network|Proxy]
en: _FTP Proxy
pl: Pośrednik _FTP

[ctx: GUI|Network|Proxy]
en: _Method
pl: _Metoda

[ctx: GUI|Network|Proxy]
en: _Socks Host
pl: Komputer _SOCKS

[ctx: GUI|Network|Secrets Dialog]
en: _Key:
pl: _Klucz:

[ctx: GUI|Network|Secrets Dialog]
en: _Password:
pl: _Hasło:

[ctx: GUI|Network|VPN]
en: _Configure...
pl: S_konfiguruj...

[ctx: GUI|Network|Wired]
en: C_onfigure...
pl: Sk_onfiguruj...

[ctx: GUI|Network|Wireless]
en: _Configure...
pl: S_konfiguruj...

[ctx: GUI|Network|Wireless]
en: _Network Name
pl: _Nazwa sieci

[ctx: GUI|Network|Wireless]
en: _Stop Hotspot...
pl: _Zatrzymaj hotspot

[ctx: GUI|Network|Wireless]
en: _Use as Hotspot...
pl: _Użyj jako hotspot...

[ctx: GUI|Passphrase Dialog]
en: Con_firm:
pl: _Potwierdzenie:

[ctx: GUI|Passphrase Dialog]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Passphrase Dialog]
en: _Passphrase:
pl: _Hasło:

[ctx: GUI|Passphrase Dialog]
en: _Save Passphrase
pl: Zapi_sz hasło

[ctx: GUI|Password]
en: _Confirm:
pl: _Potwierdzenie:

[ctx: GUI|Password]
en: _Root Password:
pl: Hasło _roota:

[ctx: GUI|Progress]
en: _Finish configuration
pl: _Ukończ konfigurację

[ctx: GUI|Progress]
en: _Quit
pl: Za_kończ

[ctx: GUI|Progress]
en: _Reboot
pl: U_ruchom ponownie

[ctx: GUI|Reclaim Dialog]
en: Delete _all
pl: Usuń _wszystko

[ctx: GUI|Reclaim Dialog]
en: Preserve _all
pl: Zachowaj _wszystko

[ctx: GUI|Reclaim Dialog]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Reclaim Dialog]
en: _Delete
pl: _Usuń

[ctx: GUI|Reclaim Dialog]
en: _Preserve
pl: _Zachowaj

[ctx: GUI|Reclaim Dialog]
en: _Reclaim space
pl: _Odzyskaj miejsce

[ctx: GUI|Reclaim Dialog]
en: _Shrink
pl: Z_mniejsz

[ctx: GUI|Refresh Dialog|Rescan]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Refresh Dialog|Rescan]
en: _Rescan Disks
pl: _Ponownie skanuj dyski

[ctx: GUI|Selected Disks Dialog]
en: _Close
pl: _Zamknij

[ctx: GUI|Selected Disks Dialog]
en: _Do not install boot loader
pl: _Bez instalowania programu startowego

[ctx: GUI|Selected Disks Dialog]
en: _Remove
pl: _Usuń

[ctx: GUI|Selected Disks Dialog]
en: _Set as Boot Device
pl: _Ustaw jako urządzenie startowe

[ctx: GUI|Software Selection|Error Dialog]
en: Modify _Selections
pl: Zmodyfikuj _wybór

[ctx: GUI|Software Selection|Error Dialog]
en: _Modify Software Source
pl: _Modyfikuj źródło oprogramowania

[ctx: GUI|Software Selection|Error Dialog]
en: _Quit
pl: Za_kończ

[ctx: GUI|Software Source]
en: A_dd
pl: _Dodaj

[ctx: GUI|Software Source]
en: D_evice:
pl: _Urządzenie:

[ctx: GUI|Software Source]
en: Don't install the latest available software _updates. Install the default versions provided by the installation source above.
pl: _Bez instalowania najnowszych dostępnych aktualizacji oprogramowania. Instaluje domyślne wersje dostarczane przez powyższe źródło instalacji.

[ctx: GUI|Software Source]
en: Installation media via SE/_HMC
pl: Nośnik instalacji przez SE/_HMC

[ctx: GUI|Software Source]
en: N_FS mount options:
pl: Opcje montowania N_FS:

[ctx: GUI|Software Source]
en: Pass_word:
pl: _Hasło:

[ctx: GUI|Software Source]
en: Pro_xy URL:
pl: Adres URL p_ośrednika:

[ctx: GUI|Software Source]
en: Rese_t
pl: P_rzywróć

[ctx: GUI|Software Source]
en: This URL refers to a _mirror list.
pl: Ten adres URL odnosi się do listy _serwerów lustrzanych.

[ctx: GUI|Software Source]
en: This URL refers to a mirror _list.
pl: Ten adres UR_L odnosi się do listy serwerów lustrzanych.

[ctx: GUI|Software Source]
en: U_ser name:
pl: Na_zwa użytkownika:

[ctx: GUI|Software Source]
en: _Auto-detected installation media:
pl: _Automatyczne wykrycie nośnika instalacji:

[ctx: GUI|Software Source]
en: _Choose an ISO
pl: _Wybierz plik ISO

[ctx: GUI|Software Source]
en: _ISO file:
pl: Plik _ISO:

[ctx: GUI|Software Source]
en: _Name:
pl: _Nazwa:

[ctx: GUI|Software Source]
en: _On the network:
pl: _W sieci:

[ctx: GUI|Software Source]
en: _Proxy setup...
pl: _Ustawienia pośrednika...

[ctx: GUI|Software Source]
en: _Remove
pl: _Usuń

[ctx: GUI|Software Source]
en: _Verify
pl: _Sprawdź

[ctx: GUI|Software Source|ISO Chooser Dialog]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Software Source|ISO Chooser Dialog]
en: _Open
pl: _Otwórz

[ctx: GUI|Software Source|Media Check Dialog]
en: _Done
pl: _Gotowe

[ctx: GUI|Software Source|Proxy Dialog]
en: Pass_word
pl: _Hasło

[ctx: GUI|Software Source|Proxy Dialog]
en: User _name
pl: _Nazwa użytkownika:

[ctx: GUI|Software Source|Proxy Dialog]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Software Source|Proxy Dialog]
en: _Enable HTTP Proxy
pl: _Włączenie pośrednika HTTP

[ctx: GUI|Software Source|Proxy Dialog]
en: _Proxy Host
pl: _Komputer pośrednika

[ctx: GUI|Software Source|Proxy Dialog]
en: _Use Authentication
pl: _Użycie uwierzytelniania

[ctx: GUI|Spoke]
en: DATE & _TIME
pl: DATA I _CZAS

[ctx: GUI|Spoke]
en: INSTALLATION _DESTINATION
pl: _CEL INSTALACJI

[ctx: GUI|Spoke]
en: _INSTALLATION DESTINATION
pl: _CEL INSTALACJI

[ctx: GUI|Spoke]
en: _INSTALLATION SOURCE
pl: ŹRÓDŁO _INSTALACJI

[ctx: GUI|Spoke]
en: _KEYBOARD
pl: _KLAWIATURA

[ctx: GUI|Spoke]
en: _LANGUAGE SUPPORT
pl: _OBSŁUGA JĘZYKÓW

[ctx: GUI|Spoke]
en: _NETWORK & HOST NAME
pl: _SIEĆ I NAZWA KOMPUTERA

[ctx: GUI|Spoke]
en: _ROOT PASSWORD
pl: HASŁO _ROOTA

[ctx: GUI|Spoke]
en: _SOFTWARE SELECTION
pl: WYBÓR _OPROGRAMOWANIA

[ctx: GUI|Spoke]
en: _USER CREATION
pl: TWORZENIE _UŻYTKOWNIKA

[ctx: GUI|Storage]
en: _Add a disk...
pl: _Dodaj dysk...

[ctx: GUI|Storage]
en: _Full disk summary and boot loader...
pl: _Pełne podsumowanie dysków i programu startowego...

[ctx: GUI|Storage]
en: _Refresh...
pl: _Odśwież...

[ctx: GUI|Storage|Error Dialog]
en: _Modify Disk Selection
pl: _Modyfikuj wybór dysków

[ctx: GUI|Storage|Error Dialog]
en: _Modify Storage Layout
pl: Z_modyfikuj układ urządzeń do przechowywania danych

[ctx: GUI|Storage|Error Dialog]
en: _Quit
pl: Za_kończ

[ctx: GUI|Storage|Need Space Dialog]
en: Cancel & _add more disks
pl: _Anuluj i dodaj więcej dysków

[ctx: GUI|Storage|Need Space Dialog]
en: _Reclaim space
pl: _Odzyskaj miejsce

[ctx: GUI|Storage|No Space Dialog]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: GUI|Storage|No Space Dialog]
en: _Quit installer
pl: Za_kończ instalator

[ctx: GUI|Summary]
en: _Begin Installation
pl: _Rozpocznij Instalację

[ctx: GUI|Summary]
en: _Quit
pl: Za_kończ

[ctx: GUI|Summary Dialog]
en: _Accept Changes
pl: _Zaakceptuj zmiany

[ctx: GUI|Summary Dialog]
en: _Cancel & Return to Custom Partitioning
pl: _Anuluj i wróć do partycjonowania użytkownika

[ctx: GUI|User]
en: Make this user administrator
pl: Ustawienie tego użytkownika jako administratora

[ctx: GUI|User]
en: Require a password to use this account
pl: Wymaganie hasła do użycia tego konta

[ctx: GUI|User]
en: _Advanced...
pl: Z_aawansowane...

[ctx: GUI|User]
en: _Confirm password
pl: _Potwierdzenie hasła

[ctx: GUI|User]
en: _Full name
pl: Imię i _nazwisko

[ctx: GUI|User]
en: _Password
pl: _Hasło

[ctx: GUI|User]
en: _User name
pl: Nazwa _użytkownika

[ctx: GUI|Welcome|Beta Warn Dialog]
en: I want to _exit.
pl: Za_kończ

[ctx: GUI|Welcome|Beta Warn Dialog]
en: I want to _proceed.
pl: _Kontynuuj

[ctx: GUI|Welcome|Unsupported Hardware Dialog]
en: _Continue
pl: _Kontynuuj

[ctx: GUI|Welcome|Unsupported Hardware Dialog]
en: _Quit
pl: Za_kończ

en: Gateway
pl: Brama

en: Generating initramfs
pl: Tworzenie initramfs

en: Generating updated storage configuration
pl: Tworzenie zaktualizowanej konfiguracji urządzeń do przechowywania danych

en: Getting list of layouts...
pl: Pobieranie listy układów...

en: Giving up attempting to connect after %d try!
     | Giving up attempting to connect after %d tries!
pl[0]: Po %d próbie połączenie zostanie porzucone.
pl[1]: Po %d próbach połączenie zostanie porzucone.
pl[2]: Po %d próbach połączenie zostanie porzucone.

en: Giving up, time (%d minutes) ran out.
pl: Poddawanie się, czas (%d minut) minął.

en: Good
pl: Dobre

en: Graphical installation is not available. Starting text mode.
pl: Instalacja graficzna jest niedostępna. Uruchamianie trybu tekstowego.

en: Group Membership
pl: Członkostwo w grupach

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: Group Password
pl: Hasło grupy

en: Hardware Address
pl: Adres sprzętowy

en: Hardware error occurred
pl: Wystąpił błąd sprzętowy

en: Help!
pl: Pomoc

en: Here we'll describe how much space is needed for the current software selection.
pl: Tutaj zostanie opisane, ile miejsca jest wymagane dla obecnego wyboru oprogramowania.

en: Here we'll describe what your options are.
pl: Tutaj zostaną opisane dostępne opcje.

en: Host name
pl: Nazwa komputera

en: Host name cannot be None or an empty string.
pl: Nazwa komputera nie może wynosić wartość None lub być pustym ciągiem.

en: Host name is not valid: %s
pl: Nazwa komputera jest nieprawidłowa: %s

en: Host name must be 255 or fewer characters in length.
pl: Nazwa komputera musi składać się z 255 znaków lub mniej.

en: Host name: %s
pl: Nazwa komputera: %s

en: Host names can only contain the characters 'a-z', 'A-Z', '0-9', '-', or '.', parts between periods must contain something and cannot start or end with '-'.
pl: Nazwa komputera może zawierać tylko znaki "a-z", "A-Z", "0-9", "-" lub ".", części między kropkami muszą coś zawierać i nie może się zaczynać lub kończyć znakiem "-".

en: Hour Down
pl: Godzina wcześniej

en: Hour Up
pl: Godzina później

en: Hours
pl: Godziny

en: I would like to _make additional space available.
pl: U_wolnienie dodatkowego miejsca.

en: ID
pl: Identyfikator

en: INSTALLATION DESTINATION
pl: CEL INSTALACJI

en: INSTALLATION OPTIONS
pl: OPCJE INSTALACJI

en: INSTALLATION SOURCE
pl: ŹRÓDŁO INSTALACJI

en: INSTALLATION SUMMARY
pl: PODSUMOWANIE INSTALACJI

en: IP Address
pl: Adres IP

en: IPv4 Address
pl: Adres IPv4

en: IPv4 address or %s for DHCP
pl: Adres IPv4 lub %s dla DHCP

en: IPv4 gateway
pl: Brama IPv4

en: IPv4 netmask
pl: Maska sieci IPv4

en: IPv6 Address
pl: Adres IPv6

en: IPv6 address[/prefix] or %(auto)s for automatic, %(dhcp)s for DHCP, %(ignore)s to turn off
pl: Adres IPv6[/przedrostek] lub %(auto)s dla automatycznego, %(dhcp)s dla DHCP, %(ignore)s wyłącza

en: IPv6 default gateway
pl: Domyślna brama IPv6

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Identity:
pl: Tożsamość:

en: Incorrectly specified origin of the snapshot. Use format "VolGroup/LV_name"
pl: Niepoprawnie podano pochodzenie migawki. Należy użyć formatu "GrupaWoluminów/Nazwa_WoluminuLogicznego"

en: Install
pl: Instalacja

en: Install the live CD to your hard disk
pl: Instalacja obrazu Live na dysku twardym

en: Install to Hard Drive
pl: Instalacja na dysku twardym

en: Installation
pl: Instalacja

en: Installation Destination
pl: Cel instalacji

en: Installation requires a total of <b>%s</b> for system data.
pl: Instalacja wymaga razem <b>%s</b> na dane systemu.

en: Installation requires partitioning of your hard drive. Select what space to use for the install target.
pl: Instalacja wymaga partycjonowania dysku twardego. Proszę wybrać, którego miejsca użyć do celu instalacji.

en: Installation source
pl: Źródło instalacji

en: Installation source needs to be set up first.
pl: Najpierw należy ustawić źródło instalacji.

en: Installation source not set up
pl: Nie ustawiono źródła instalacji

en: Installation was stopped due to an error installing the boot loader. The exact error message is:
    
    %s
    
    The installer will now terminate.
pl: Instalacja została zatrzymana z powodu błędu podczas instalowania programu startowego. Komunikat o błędzie:
    
    %s.
    
    Instalator zostanie teraz zakończony.

en: Installing
pl: Instalowanie

en: Installing boot loader
pl: Instalowanie programu startowego

en: Installing software
pl: Instalowanie oprogramowania

en: Interconnect
pl: Połączenie

en: Interface
pl: Interfejs

en: Invalid URL
pl: Nieprawidłowy adres URL

en: Invalid container name
pl: Nieprawidłowa nazwa kontenera

en: Invalid environment specified in kickstart
pl: W pliku kickstart podano nieprawidłowe środowisko

en: Invalid group name: %s
pl: Nieprawidłowa nazwa grupy: %s

en: Invalid host name
pl: Nieprawidłowa nazwa komputera

en: Invalid partition size set. Use a valid integer.
pl: Ustawiono nieprawidłowy rozmiar partycji. Należy użyć prawidłowej liczby całkowitej.

en: Invalid proxy URL
pl: Nieprawidłowy adres URL pośrednika

en: Invalid proxy protocol: %s
pl: Nieprawidłowy protokół pośrednika: %s

en: Invalid repository name
pl: Nieprawidłowa nazwa repozytorium

en: Invalid timezone
pl: Nieprawidłowa strefa czasowa

en: Invalid user name
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika

en: Invalid user name: %(name)s.
    %(error_message)s
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika: %(name)s.
    %(error_message)s

en: Joining realm: %s
pl: Dołączanie do obszaru: %s

en: KEYBOARD LAYOUT
pl: UKŁAD KLAWIATURY

en: Keyboard layouts are not supported when using VNC.
    However the settings will be used after the installation.
pl: Układy klawiatury nie są obsługiwane podczas używania VNC.
    Ustawienia zostaną jednak użyte po instalacji.

en: LANGUAGE SUPPORT
pl: OBSŁUGA JĘZYKÓW

en: LAYOUT SWITCHING OPTIONS
pl: OPCJE PRZEŁĄCZANIA UKŁADU

en: LOCALIZATION
pl: LOKALIZACJA

en: LUKS device %s has no encryption key
pl: Urządzenie LUKS %s nie posiada klucza szyfrowania

en: LVM Thin Provisioning
pl: Cienkie zabezpieczanie LVM

en: Label:
pl: Etykieta:

en: Label: %s
pl: Etykieta: %s

en: Language is not set.
pl: Nie ustawiono języka.

en: Language settings
pl: Ustawienia języka

en: Languages
pl: Języki

en: Layout Options
pl: Opcje układu

en: Layout switching not configured.
pl: Przełączanie układów nie jest skonfigurowane.

en: Local Standard Disks
pl: Standardowe, lokalne dyski

en: Local media
pl: Lokalny nośnik

en: Local media via SE/HMC
pl: Lokalny nośnik przez SE/HMC

en: Locales
pl: Lokalizacje

en: Logical volume "%s" given in logvol command does not exist.
pl: Wolumin logiczny "%s" podany w poleceniu logvol nie istnieje.

en: Logical volume name "%(logvol)s" is already in use in volume group "%(volgroup)s".
pl: Nazwa woluminu logicznego "%(logvol)s" jest już używana w grupie woluminów "%(volgroup)s".

en: Logical volume size "%(logvolSize)s" must be larger than the volume group extent size of "%(extentSize)s".
pl: Rozmiar woluminu logicznego "%(logvolSize)s" musi być większy niż rozmiar obszaru grupy woluminów "%(extentSize)s".

en: MANUAL PARTITIONING
pl: RĘCZNE PARTYCJONOWANIE

en: MEDIA VERIFICATION
pl: SPRAWDZANIE NOŚNIKA

en: Memory
pl: Pamięć

en: Minutes
pl: Minuty

en: Minutes Down
pl: Minuta wcześniej

en: Minutes Up
pl: Minuta później

en: Mode
pl: Tryb

en: More Network Config Box
pl: Więcej okna konfiguracji sieci

en: More customization options are available
    after creating the mount point below.
pl: Więcej opcji dostosowania jest dostępnych
    po utworzeniu punktu montowania poniżej.

en: More than one match found for given boot drive "%s".
pl: Odnaleziono więcej niż jeden wynik dla podanego napędu startowego "%s".

en: Mount _Point:
pl: _Punkt montowania:

en: Mount point
pl: Punkt montowania

en: NETWORK & HOST NAME
pl: SIEĆ I NAZWA KOMPUTERA

en: NETWORK CONFIGURATION
pl: KONFIGURACJA SIECI

en: NFS mount options
pl: Opcje montowania NFS

en: NFS server %s
pl: Serwer NFS %s

en: NFS server is empty
pl: Serwer NFS jest pusty

en: NIC "%s" given in fcoe command does not exist.
pl: NIC "%s" podany w poleceniu fcoe nie istnieje.

en: NTP configuration
pl: Konfiguracja NTP

en: NTP servers:
pl: Serwery NTP:

en: NTP service failed to start.
pl: Uruchomienie usługi NTP się nie powiodło.

en: NTP service failed to stop.
pl: Zatrzymanie usługi NTP się nie powiodło.

en: NVDIMM device %(namespace)s
pl: Urządzenie NVDIMM %(namespace)s

en: Name
pl: Nazwa

en: Name of the repository.
pl: Nazwa repozytorium.

en: Nameservers (comma separated)
pl: Serwery nazw (oddzielone przecinkami)

en: Namespace
pl: Przestrzeń nazw

en: Need Space
pl: Wymagane jest miejsce

en: Network
pl: Sieć

en: Network Config Box
pl: Okno konfiguracji sieci

en: Network Name
pl: Nazwa sieci

en: Network configuration
pl: Konfiguracja sieci

en: Network interface "%(nic)s" required by iSCSI "%(iscsiTarget)s" target is not up.
pl: Interfejs sieciowy "%(nic)s" wymagany przez cel "%(iscsiTarget)s" iSCSI nie jest włączony.

en: New %(name)s %(version)s Installation
pl: Nowa instalacja systemu %(name)s %(version)s

en: New Device
pl: Nowe urządzenie

en: New NTP Server
pl: Nowy serwer NTP

en: New Selector
pl: Nowy wybór

en: New value
pl: Nowa wartość

en: No *.iso files found in device root folder
pl: Nie odnaleziono żadnych plików *.iso w głównym katalogu urządzenia

en: No Space
pl: Brak miejsca

en: No credentials (discovery authentication disabled)
pl: Brak danych uwierzytelniających (uwierzytelnianie wykrywania jest wyłączone)

en: No disk found for specified BIOS disk "%s".
pl: Nie odnaleziono dysku dla podanego dysku BIOS-u "%s".

en: No disks assigned
pl: Nie przydzielono żadnych dysków

en: No disks detected.  Please shut down the computer, connect at least one disk, and restart to complete installation.
pl: Nie wykryto dysku. Proszę wyłączyć komputer, podłączyć co najmniej jeden dysk i uruchomić ponownie, aby ukończyć instalację.

en: No disks selected
pl: Nie wybrano dysku

en: No disks selected.
pl: Nie wybrano dysku.

en: No disks selected. Keeping previous disk set.
pl: Nie wybrano dysków. Utrzymany zostanie poprzedni zestaw dysków.

en: No disks selected. Not saving changes.
pl: Nie wybrano dysków. Zmiany nie zostaną zapisane.

en: No disks selected; please select at least one disk to install to.
pl: Nie wybrano dysku. Proszę wybrać co najmniej jeden dysk do instalacji.

en: No format on device '%s'
pl: Brak formatu na urządzeniu "%s"

en: No host url
pl: Brak adresu URL komputera

en: No installation source available
pl: Brak dostępnych źródeł instalacji

en: No mountable devices found
pl: Nie odnaleziono urządzeń możliwych do zamontowania

en: No network devices available
pl: Brak dostępnych urządzeń sieciowych

en: No size given for logical volume "%s".  Use one of --useexisting, --size, or --percent.
pl: Nie podano rozmiaru dla woluminu logicznego "%s". Należy użyć jednej opcji z --useexisting, --size lub --percent.

en: No thin pool exists with the name "%s". Specify thin pools before thin volumes.
pl: Cienka pula o nazwie "%s" nie istnieje. Należy podać cienkie pule przed cienkimi woluminami.

en: No user will be created
pl: Żaden użytkownik nie zostanie utworzony

en: No valid boot loader target device found. See below for details.
pl: Nie odnaleziono prawidłowego urządzenia docelowego programu startowego. Poniżej znajduje się więcej informacji.

en: No volume group exists with the name "%s".  Specify volume groups before logical volumes.
pl: Grupa woluminów o nazwie "%s" nie istnieje. Należy podać grupy woluminów przed woluminami logicznymi.

en: Node Name
pl: Nazwa węzła

en: Node login failed.
pl: Zalogowanie do węzła się nie powiodło.

en: None
pl: Brak

en: Not connected
pl: Nie połączono

en: Not enough RAM
pl: Za mało pamięci RAM

en: Not enough free space on selected disks.
pl: Brak wystarczającej ilości wolnego miejsca na zaznaczonych dyskach.

en: Not enough space in file systems for the current software selection. An additional %s is needed.
pl: Brak wystarczającej ilości miejsca na systemach plików, aby zmieścić bieżący wybór oprogramowania. Wymagane jest dodatkowe %s.

en: Not resizeable
pl: Nie można zmienić rozmiaru

en: Note:  The settings you make on this screen will not be applied until you click on the main menu's 'Begin Installation' button.
pl: Uwaga: ustawienia wprowadzone na tym ekranie nie zostaną zastosowane, dopóki nie zostanie naciśnięty przycisk "Rozpocznij instalację" w menu głównym.

en: Nothing selected
pl: Nic nie wybrano

en: Notice:  This is pre-release software that is intended for development and testing purposes only.  Do not use this software for any critical work or for production environments.
    
    By clicking "I want to proceed", you understand and accept the risks associated with pre-release software, that you intend to use this for testing and development purposes only, and are willing to report any bugs or issues in order to enhance this work.
    
    If you do not understand or accept the risks, then please exit this program by clicking "I want to exit" which will reboot your system.
pl: Uwaga: to jest wydanie testowe, przeznaczone wyłącznie do rozwijania i testowania. Nie należy używać tego oprogramowania w środowiskach produkcyjnych.
    
    Wybierając "Kontynuuj" użytkownik potwierdza, że rozumie i akceptuje ryzyko związane z oprogramowaniem testowym, ma zamiar używać go wyłącznie do testowania i rozwijania, a także chce zgłaszać błędy lub problemy w celu jego ulepszenia.
    
    Jeśli użytkownik nie rozumie lub nie akceptuje ryzyka, to proszę zakończyć ten program wybierając "Zakończ", co spowoduje ponowne uruchomienie komputera.

en: Optional proxy password.
pl: Opcjonalne hasło pośrednika.

en: Optional proxy user name.
pl: Opcjonalna nazwa użytkownika pośrednika.

en: Or, assign new mount points to existing partitions after selecting them below.
pl: Lub przydzielić nowe punkty montowania do istniejących partycji po ich wybraniu poniżej.

en: Order
pl: Kolejność

en: Other Storage Options
pl: Inne opcje przechowywania danych

en: PRE-RELEASE / TESTING
pl: WYDANIE TESTOWE

en: PV partition "%s" is defined multiple times.
pl: Partycja woluminu fizycznego "%s" jest określona wiele razy.

en: Parent
pl: Nadrzędne

en: Partition "%s" given in part command does not exist.
pl: Partycja "%s" podana w poleceniu part nie istnieje.

en: Partition Scheme Options
pl: Opcje schematu partycji

en: Partitioning
pl: Partycjonowanie

en: Passphrase
pl: Hasło

en: Passphrase for autopart encryption not specified.
pl: Nie podano hasła dla szyfrowania automatycznego partycjonowania.

en: Passphrase:
pl: Hasło:

en: Password
pl: Hasło

en: Password (confirm):
pl: Hasło (potwierdzenie):

en: Password is not set.
pl: Nie ustawiono hasła.

en: Password is set.
pl: Ustawiono hasło.

en: Password set.
pl: Ustawiono hasło.

en: Password:
pl: Hasło:

en: Passwords do not match!
pl: Hasła się nie zgadzają.

en: Passwords or encryption keys are required to access
    the wireless network
pl: Hasła lub klucze szyfrowania są wymagane, aby uzyskać
    dostęp do sieci bezprzewodowej

en: Passwords or encryption keys are required to access
    the wireless network '%(network_id)s'.
pl: Hasła lub klucze szyfrowania są wymagane, aby uzyskać
    dostęp do sieci bezprzewodowej "%(network_id)s".

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Percentage must be between 0 and 100.
pl: Procent musi wynosić od 0 do 100.

en: Performing post-installation setup tasks
pl: Wykonywanie ustawień poinstalacyjnych

en: Physical volume "%(device)s" has a format of "%(format)s", but should have a format of "lvmpv".
pl: Wolumin fizyczny "%(device)s" posiada format "%(format)s", kiedy powinien posiadać format "".

en: Please complete all spokes before continuing
pl: Proszę wypełnić wszystkie ekrany przed kontynuowaniem

en: Please complete items marked with this icon before continuing to the next step.
pl: Proszę wypełnić elementy oznaczone tą ikoną przed kontynuowaniem do następnego kroku.

en: Please create a name for this %(container_type)s and select at least one disk below.
pl: Proszę utworzyć nazwę dla tego %(container_type)s i zaznaczyć co najmniej jeden dysk poniżej.

en: Please create a name for this container and select at least one disk below.
pl: Proszę utworzyć nazwę dla tego kontenera i zaznaczyć co najmniej jeden dysk poniżej.

en: Please enter a valid mount point.
pl: Proszę podać prawidłowy punkt montowania.

en: Please enter a valid name.
pl: Proszę podać prawidłową nazwę.

en: Please make a selection from the above:
pl: Proszę wybrać jedno z powyższych:

en: Please make your selection from the above list.
    Press 'c' to continue after you have made your selection.
pl: Proszę wybrać jedno z powyższych.
    Naciśnięcie klawisza "k" kontynuuje po dokonaniu wyboru.

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
pl: Proszę ręcznie połączyć się klientem VNC do %s, aby rozpocząć instalację.

en: Please manually connect your vnc client to <IP ADDRESS>:%s to begin the install. Switch to the shell (Ctrl-B 2) and run 'ip addr' to find the <IP ADDRESS>.
pl: Proszę ręcznie połączyć klienta VNC z <ADRES IP>:%s, aby rozpocząć instalację. Należy przełączyć do powłoki (Ctrl-B 2) i wykonać polecenie "ip addr", aby odnaleźć <ADRES IP>.

en: Please press <return> to get a shell.
pl: Proszę nacisnąć klawisz <return>, aby przejść do powłoki.

en: Please provide LUKS passphrase. You will have to type it twice.
pl: Proszę podać hasło LUKS. Należy je podać dwukrotnie.

en: Please provide VNC password (must be six to eight characters long).
    You will have to type it twice. Leave blank for no password
pl: Proszę podać hasło VNC (musi mieć od sześciu do ośmiu znaków).
    Należy je podać dwukrotnie. Pozostawienie pustego pola oznacza brak hasła.

en: Please respond '%(yes)s' or '%(no)s':
pl: Proszę odpowiedzieć "%(yes)s" lub "%(no)s":

en: Please select language support to install.
    [%(back)s to return to language list, %(continue)s to continue, %(quit)s to quit]:
pl: Proszę wybrać obsługę języka do zainstalowania.
    [%(back)s wraca do listy języków, %(continue)s kontynuuje, %(quit)s zakończy]:

en: Please select new root password. You will have to type it twice.
pl: Proszę wybrać nowe hasło roota. Należy je podać dwukrotnie.

en: Please select the network interface which is connected to your FCoE switch.
pl: Proszę wybrać interfejs sieciowy, który jest podłączony do przełącznika FCoE.

en: Please select the timezone.
    Use numbers or type names directly [%(back)s to region list, %(quit)s to quit]:
pl: Proszę wybrać strefę czasową.
    Należy użyć liczb lub podać nazwy bezpośrednio [%(back)s wraca do listy regionów, %(quit)s zakończy]:

en: Please ssh install@%s to begin the install.
pl: Proszę wykonać polecenie ssh install@%s, aby rozpocząć instalację.

en: Please ssh install@<host> to continue installation.
pl: Proszę wykonać polecenie ssh install@<komputer>, aby kontynuować instalację.

en: Please use the live desktop environment's tools for customizing your network configuration.  You can set the host name here.
pl: Proszę użyć narzędzi środowiska pulpitu Live w celu dostosowania konfiguracji sieci. Tutaj można ustawić nazwę komputera.

en: Please wait... software metadata still loading.
pl: Proszę czekać, metadane oprogramowania są jeszcze wczytywane.

en: Port / Target / LUN #
pl: Port/cel/nr LUN

en: Preparing deployment of %s
pl: Przygotowywanie wdrażania %s

en: Preparing to install
pl: Przygotowywanie do instalacji

en: Preparing transaction from installation source
pl: Przygotowywanie transakcji ze źródła instalacji

en: Preserve
pl: Zachowaj

en: Press Done again to use anyway.
pl: Proszę nacisnąć przycisk Gotowe ponownie, aby użyć ich mimo to.

en: Press Done to continue.
pl: Proszę nacisnąć przycisk Gotowe, aby kontynuować.

en: Press ENTER to continue
pl: Naciśnięcie klawisza ENTER kontynuuje

en: Press enter to exit.
pl: Naciśnięcie klawisza Enter zakończy.

en: Pressing 'OK' below will take you to the disk selection screen where you will need to re-select your disks.
pl: Naciśnięcie przycisku "OK" poniżej spowoduje przejście do ekranu wyboru dysku, gdzie będzie trzeba ponownie wybrać dyski.

en: Private key password:
pl: Hasło klucza prywatnego:

en: Probing storage...
pl: Wykrywanie urządzeń do przechowywania danych...

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Progress
pl: Postęp

en: Protocol for the repository URL.
pl: Protokół dla adresu URL repozytorium.

en: Protocol in URL does not match selected protocol
pl: Protokół w adresie URL nie zgadza się z wybranym protokołem

en: Provider
pl: Dostawca

en: Proxy authentication data duplicated
pl: Podwójne dane uwierzytelniania pośrednika

en: Question
pl: Pytanie

en: Quit
pl: Zakończ

en: RAID Level:
pl: Poziom RAID:

en: RAID device  "%s" given in raid command does not exist.
pl: Urządzenie RAID "%s" podane w poleceniu raid nie istnieje.

en: RAID device "%(device)s" has a format of "%(format)s", but should have a format of "mdmember".
pl: Urządzenie RAID "%(device)s" posiada format "%(format)s", kiedy powinno posiadać format "mdmember".

en: RAID partition "%s" is defined multiple times.
pl: Partycja RAID "%s" jest określona wiele razy.

en: RAID sets that contain '%(desc)s' must have one of the following device types: %(types)s.
pl: Zestawy RAID zawierające "%(desc)s" muszą posiadać jeden z poniższych typów urządzeń: %(types)s.

en: RAID sets that contain '%(desc)s' must have one of the following metadata versions: %(metadata_versions)s.
pl: Zestawy RAID zawierające "%(desc)s" muszą posiadać jedną z poniższych wersji metadanych: %(metadata_versions)s

en: RAID sets that contain '%(desc)s' must have one of the following raid levels: %(raid_level)s.
pl: Zestawy RAID zawierające "%(desc)s" muszą być jednego z następujących poziomów RAID: %(raid_level)s.

en: RAID volume "%s" specified with --useexisting does not exist.
pl: Wolumin RAID "%s" podany za pomocą parametru --useexisting nie istnieje.

en: RAID0 <span foreground="grey">(Performance)</span>
pl: RAID0 <span foreground="grey">(wydajność)</span>

en: RAID1 <span foreground="grey">(Redundancy)</span>
pl: RAID1 <span foreground="grey">(nadmiar)</span>

en: RAID10 <span foreground="grey">(Performance, Redundancy)</span>
pl: RAID10 <span foreground="grey">(wydajność, nadmiar)</span>

en: RAID4 <span foreground="grey">(Error Checking)</span>
pl: RAID4 <span foreground="grey">(sprawdzanie błędów)</span>

en: RAID5 <span foreground="grey">(Distributed Error Checking)</span>
pl: RAID5 <span foreground="grey">(rozproszone sprawdzanie błędów)</span>

en: RAID6 <span foreground="grey">(Redundant Error Checking)</span>
pl: RAID6 <span foreground="grey">(nadmiarowe sprawdzanie błędów)</span>

en: RECLAIM DISK SPACE
pl: ODZYSKIWANIE MIEJSCA NA DYSKU

en: RESCAN DISKS
pl: PONOWNIE SKANUJ DYSKI

en: ROOT PASSWORD
pl: HASŁO ROOTA

en: Random data quality:
pl: Jakość danych losowych:

en: Read-only mount
pl: Zamontowanie tylko do odczytu

en: Reclaimable Space
pl: Miejsce możliwe do odzyskania

en: Reconfiguring NVDIMM devices. This may take a moment...
pl: Ponowne konfigurowanie urządzeń NVDIMM. Może to chwilę zająć...

en: Reload storage configuration from disk.
pl: Wczytaj ponownie konfigurację urządzeń do przechowywania danych z dysku.

en: Remote directory is required
pl: Wymagany jest zdalny katalog

en: Remove NTP server
pl: Usuń serwer NTP

en: Remove the selected mount point(s).
pl: Usuń zaznaczone punkty montowania.

en: Remove the selected repository.
pl: Usuń zaznaczone repozytorium.

en: Replace Existing Linux system(s)
pl: Zastąp istniejące systemy Linux

en: Repo URL
pl: Adres URL repozytorium

en: Repository name conflicts with internal repository name.
pl: Nazwa repozytorium jest w konflikcie z nazwą wewnętrznego repozytorium.

en: Requested boot drive "%s" doesn't exist or cannot be used.
pl: Żądany napęd startowy "%s" nie istnieje lub nie może być używany.

en: Rescanning disks after reconfiguration.
    This may take a moment ...
pl: Ponowne skanowanie dysków po ponownej konfiguracji.
    Może to chwilę zająć...

en: Rescanning disks finished.
pl: Ukończono ponowne skanowanie dysków.

en: Rescue
pl: Ratowanie systemu

en: Rescue Mount
pl: Montowanie ratunkowe

en: Restoring hardware time...
pl: Przywracanie czasu sprzętowego...

en: Revert to the previous list of repositories.
pl: Przywróć poprzednią listę repozytoriów.

en: Root Selection
pl: Wybór roota

en: Root account is disabled
pl: Konto roota jest wyłączone

en: Root account is disabled.
pl: Konto roota jest wyłączone.

en: Root password
pl: Hasło roota

en: Root password is not set
pl: Nie ustawiono hasła roota

en: Root password is set
pl: Ustawiono hasło roota

en: Run %s to unmount the system when you are finished.
pl: Należy wykonać polecenie %s, aby odmontować system po ukończeniu.

en: Run %s to unmount the system when you are finished.
pl: Należy wykonać polecenie %s, aby odmontować system po ukończeniu.

en: Running post-installation scripts
pl: Wykonywanie skryptów poinstalacyjnych

en: Running pre-installation scripts
pl: Wykonywanie skryptów przedinstalacyjnych

en: SELECTED DISKS
pl: WYBRANE DYSKI

en: SOFTWARE
pl: OPROGRAMOWANIE

en: SOFTWARE SELECTION
pl: WYBÓR OPROGRAMOWANIA

en: SPOKE NAME
pl: NAZWA EKRANU

en: SUMMARY OF CHANGES
pl: PODSUMOWANIE ZMIAN

en: Saving storage configuration...
pl: Zapisywanie konfiguracji urządzeń do przechowywania danych...

en: Scanning disks.  This may take a moment...
pl: Skanowanie dysków. Może to chwilę zająć...

en: Sector
pl: Sektor

en: Security
pl: Zabezpieczenia

en: Security Key
pl: Klucz zabezpieczeń

en: Select a partition scheme configuration.
pl: Wybór konfiguracji schematu partycji.

en: Select additional language support to be installed:
pl: Wybór dodatkowej obsługi języków do zainstalowania:

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Select an ISO to use as install source
pl: Proszę wybrać plik ISO do użycia jako źródło instalacji

en: Select an NTP server to remove
pl: Wybór serwera NTP do usunięcia

en: Select device containing the ISO file
pl: Proszę wybrać urządzenie zawierające plik ISO

en: Select one or more disks this device may reside on.
pl: Proszę wybrać jeden lub więcej dysków, na których to urządzenie może się znajdować.

en: Select the device(s) you'd like to install to.  They will be left untouched until you click on the main menu's "Begin Installation" button.
pl: Proszę wybrać urządzenia, na których zainstalować. Nie zostaną one zmodyfikowane do momentu naciśnięcia przycisku "Rozpocznij instalację" w głównym oknie.

en: Selected Device
pl: Wybrane urządzenie

en: Selected Layouts
pl: Wybrane układy

en: Selected environment is not valid
pl: Wybrane środowisko jest nieprawidłowe

en: Set Date & Time
pl: Ustaw datę i czas

en: Set as current system host name.
pl: Ustawia jako obecną systemową nazwę komputera.

en: Set host name
pl: Ustaw nazwę komputera

en: Set timezone
pl: Ustaw strefę czasową

en: Setting up installation source...
pl: Ustawianie źródła instalacji...

en: Setting up the installation environment
pl: Ustawianie środowiska instalacji

en: Shell
pl: Powłoka

en: Shrink
pl: Zmniejsz

en: Simultaneous Multithreading (SMT) may improve performance for certain workloads, but introduces several publicly disclosed security issues. You can disable SMT, which may impact performance. Please read https://red.ht/rhel-smt to understand potential risks and learn about ways to mitigate these risks.
pl: Wielowątkowość współbieżna (SMT) może zwiększyć wydajność w pewnych zastosowaniach, ale powoduje kilka publicznie znanych problemów z bezpieczeństwem. Można ją wyłączyć, co może wpłynąć na wydajność. Proszę przeczytać https://red.ht/rhel-smt, aby zrozumieć potencjalne zagrożenia i poznać sposoby na ich zmniejszenie.

en: Simultaneous Multithreading (SMT) technology can provide performance improvements for certain workloads, but introduces several publicly disclosed security issues. You have the option of disabling SMT, which may impact performance. If you choose to leave SMT enabled, please read https://red.ht/rhel-smt to understand your potential risks and learn about other ways to mitigate these risks.
pl: Technologia wielowątkowości współbieżnej (SMT) może zwiększyć wydajność w pewnych zastosowaniach, ale powoduje kilka publicznie znanych problemów z bezpieczeństwem. Dostępna jest możliwość wyłączenia SMT, co może wpłynąć na wydajność. Jeśli wybrano działanie z włączonym SMT, to proszę przeczytać https://red.ht/rhel-smt, aby zrozumieć potencjalne zagrożenia i poznać inne sposoby  na ich zmniejszenie.

en: Single <span foreground="grey">(No Redundancy, No Striping)</span>
pl: Pojedyncze <span foreground="grey">(bez nadmiaru, bez powielania)</span>

en: Skip to shell
pl: Przejście do powłoki

en: Slaves
pl: Podrzędne

en: Snapshot %s already exists.
pl: Migawka %s już istnieje.

en: Snapshot: origin "%(origin)s" of snapshot "%(name)s" is not a valid thin LV device.
pl: Migawka: pochodzenie "%(origin)s" migawki "%(name)s" nie jest prawidłowym cienkim urządzeniem woluminu logicznego.

en: Software selection
pl: Wybór oprogramowania

en: Source changed - please verify
pl: Zmieniono źródło - proszę sprawdzić

en: Specialized & Network Disks
pl: Dyski wyspecjalizowane i sieciowe

en: Specified name %s already in use.
pl: Podana nazwa %s jest już używana.

en: Specify Repo Options
pl: Proszę podać opcje repozytorium

en: Speed
pl: Prędkość

en: Standard Partition
pl: Standardowa partycja

en: Start VNC
pl: Uruchom VNC

en: Start shell
pl: Uruchom powłokę

en: Starting Install to Hard Drive
pl: Rozpoczynanie instalacji na dysku twardym

en: Starting VNC...
pl: Uruchamianie VNC...

en: Starting automated install
pl: Uruchamianie instalacji automatycznej

en: Starting package installation process
pl: Rozpoczynanie procesu instalacji pakietów

en: Starting pull of %(branchName)s from %(source)s
pl: Rozpoczynanie pobierania %(branchName)s z %(source)s

en: Status unknown
pl: Nieznany stan

en: Status unknown (missing)
pl: Nieznany stan (brak)

en: Storage Options
pl: Opcje przechowywania danych

en: Storage configuration reset due to unrecoverable error. <a href="">Click for details.</a>
pl: Przywrócono konfigurację urządzeń do przechowywania danych z powodu nieodwracalnego błędu. <a href="">Więcej informacji.</a>

en: Strong
pl: Silne

en: Subnet Mask
pl: Maska podsieci

en: TOTAL SPACE
pl: RAZEM MIEJSCE

[ctx: TUI|Spoke Navigation]
en: b
pl: r

[ctx: TUI|Spoke Navigation]
en: c
pl: k

[ctx: TUI|Spoke Navigation]
en: no
pl: nie

[ctx: TUI|Spoke Navigation]
en: q
pl: z

[ctx: TUI|Spoke Navigation]
en: r
pl: o

[ctx: TUI|Spoke Navigation]
en: yes
pl: tak

[ctx: TUI|Spoke Navigation|Language Support]
en: b
pl: w

[ctx: TUI|Spoke Navigation|Language Support]
en: c
pl: k

[ctx: TUI|Spoke Navigation|Language Support]
en: q
pl: z

[ctx: TUI|Spoke Navigation|Time Settings]
en: b
pl: w

[ctx: TUI|Spoke Navigation|Time Settings]
en: q
pl: z

[ctx: TUI|Spoke Navigation|Timezone Settings]
en: b
pl: w

en: Target
pl: Cel

en: Target WWID
pl: WWID celu

en: Target size "%(size)s" for device "%(device)s" is invalid.
pl: Docelowy rozmiar "%(size)s" dla urządzenia "%(device)s" jest nieprawidłowy.

en: Team
pl: Zespołowe

en: Team %(interface_name)s (%(list_of_slaves)s) connected
pl: Połączono z zespołowym %(interface_name)s (%(list_of_slaves)s)

en: Testing availability...
pl: Testowanie dostępności...

en: Testing layouts configuration not available.
pl: Testowanie konfiguracji układów jest niedostępne.

en: Text mode provides a limited set of installation options. It does not offer custom partitioning for full control over the disk layout. Would you like to use VNC mode instead?
pl: Tryb tekstowy dostarcza ograniczony zestaw opcji instalacji. Nie pozwala na podanie układu partycjonowania użytkownika ani na pełną kontrolę nad układem dysku. Użyć trybu VNC zamiast tego?

en: That mount point is already in
    use.  Try something else?
pl: Ten punkt montowania jest już używany.Proszę spróbować innego.

en: That mount point is already in use. Try something else?
pl: Punkt montowania jest już używany. Proszę spróbować użyć innego.

en: That mount point is invalid. Try something else?
pl: Punkt montowania jest nieprawidłowy. Proszę spróbować użyć innego.

en: The "%s" file system type is not supported.
pl: Typ systemu plików "%s" nie jest obsługiwany.

en: The %(password)s is empty.
pl: Podane %(password)s jest puste.

en: The %(password)s is too short
pl: Podane %(password)s jest za krótkie

en: The %(password)s you have provided contains non-ASCII characters. You may not be able to switch between keyboard layouts when typing it.
pl: Podane %(password)s zawiera znaki spoza zestawu ASCII. Nie można przełączać między układami klawiatury podczas wpisywania hasła.

en: The %(password)s you have provided is weak.
pl: Podane %(password)s jest słabe.

en: The %(password)s you have provided is weak: %(error_message)s.
pl: Podane %(password)s jest słabe: %(error_message)s.

en: The %(passwords)s do not match.
pl: Podane %(passwords)s się nie zgadzają.

en: The %(passwords)s you entered were different.  Please try again.
pl: Podane %(passwords)s różnią się. Proszę spróbować ponownie.

en: The %(product_name)s graphical installer requires %(needed_ram)s MB of memory, but you only have %(total_ram)s MB
    .
pl: Graficzny instalator systemu %(product_name)s wymaga %(needed_ram)s MB pamięci, ale komputer posiada tylko %(total_ram)s MB
    .

en: The %s kickstart command is not currently supported.
pl: Polecenie kickstart %s nie jest obecnie obsługiwane.

en: The 'boot' area on your computer is where files needed
    to start the operating system are stored.
pl: Obszar startowy ("boot") komputera jest miejscem, gdzie
    przechowywane są pliki wymagane do uruchomienia systemu.

en: The 'home' area on your computer is where all your personal
    data is stored.
pl: Obszar domowy ("home") komputera jest miejscem, gdzie
    przechowywane są wszystkie osobiste dane użytkownika.

en: The 'root' area on your computer is where core system
    files and applications are stored.
pl: Obszar "root" komputera jest miejscem, gdzie
    przechowywane są główne pliki systemu i aplikacje.

en: The 'swap' area on your computer is used by the operating
    system when running low on memory.
pl: Obszar wymiany ("swap") komputera jest używany przez
    system operacyjny wtedy, gdy zabraknie pamięci.

en: The BIOS boot partition is required to enable booting
    from GPT-partitioned disks on BIOS hardware.
pl: Partycja startowa BIOS jest wymagana, aby umożliwić uruchamianie 
    z dysków partycjonowanych jako GPT na sprzęcie typu BIOS.

en: The ISO image %s has a size which is not a multiple of 2048 bytes.  This may mean it was corrupted on transfer to this computer.
    
    It is recommended that you exit and abort your installation, but you can choose to continue if you think this is in error. Would you like to continue using this image?
pl: Obraz ISO %s ma rozmiar, który nie jest wielokrotnością 2048 bajtów. Może to oznaczać, że plik został uszkodzony podczas przesyłania na ten komputer.
    
    Zalecane jest zakończenie i przerwanie instalacji, ale można też kontynuować, jeśli to jest błąd. Kontynuować używając tego obrazu?

en: The PReP boot partition is required as part of the
    boot loader configuration on some PPC platforms.
pl: Partycja startowa PReP jest wymagana jako część konfiguracji
    programu startowego na niektórych platformach PPC.

en: The RAID level you have selected (%(level)s) requires more disks (%(min)d) than you currently have selected (%(count)d).
pl: Wybrany poziom RAID (%(level)s) wymaga więcej dysków (%(min)d), niż obecnie wybrano (%(count)d).

en: The RAID volume name "%s" is already in use.
pl: Nazwa woluminu RAID "%s" jest już używana.

en: The VNC server is now running.
pl: Serwer VNC jest uruchomiony.

en: The added DASD can be found under "Local Standard Disks".
pl: Dodany dysk DASD można znaleźć w "Standardowe, lokalne dyski".

en: The container is encrypted.
pl: Kontener jest zaszyfrowany.

en: The following NVDIMM devices selected from the list will be reconfigured to sector mode:
pl: Następujące urządzenia NVDIMM wybrane z listy zostaną ponownie skonfigurowane w trybie sektora:

en: The following error occurred discovering DASD devices.  Please double check your configuration information and try again.
pl: Wystąpił następujący błąd podczas wykrywania urządzeń DASD. Proszę dwa razy sprawdzić, czy informacje konfiguracji są poprawne i spróbować ponownie.

en: The following error occurred discovering iSCSI targets.  Please double check your authorization information and try again.
pl: Wystąpił następujący błąd podczas wykrywania celów iSCSI. Proszę dwa razy sprawdzić, czy informacje upoważnienia są poprawne i spróbować ponownie.

en: The following error occurred discovering zFCP devices.  Please double check your configuration information and try again.
pl: Wystąpił następujący błąd podczas wykrywania urządzeń zFCP. Proszę dwa razy sprawdzić, czy informacje konfiguracji są poprawne i spróbować ponownie.

en: The following error occurred logging into the selected iSCSI node.  Please double check your authorization information and try again
pl: Wystąpił następujący błąd podczas logowania do wybranego węzła iSCSI. Proszę dwa razy sprawdzić, czy informacje upoważnienia są poprawne i spróbować ponownie.

en: The following error occurred reconfiguring NVDIMM devices:
pl: Podczas ponownego konfigurowania urządzeń NVDIMM wystąpiły te błędy:

en: The following error occurred while attempting to add an FCoE SAN.  Please check your configuration and try again
pl: Wystąpił następujący błąd podczas próby dodania SAN FCoE. Proszę sprawdzić konfigurację i spróbować ponownie

en: The following error occurred while installing the boot loader. The system will not be bootable. Would you like to ignore this and continue with installation?
pl: Wystąpił następujący błąd podczas instalowania programu startowego. Nie będzie można uruchomić systemu. Zignorować błąd i kontynuować instalację?

en: The following error occurred while installing.  This is a fatal error and installation will be aborted.
pl: Wystąpił błąd podczas instalowania. Jest to błąd krytyczny, więc instalacja zostanie przerwana.

en: The following error was encountered while downloading the escrow certificate:
    
    %s
pl: Wystąpił następujący błąd podczas pobierania certyfikatu escrow:
    
    %s

en: The following errors occurred with your partitioning:
    
    %(errortxt)s
    
    The installation will now terminate.
pl: Podczas partycjonowania wystąpiły następujące błędy:
    
    %(errortxt)s
    
    Instalator zostanie teraz zakończony.

en: The following errors were encountered when checking your disk selection. You can modify your selection or quit the installer.
pl: Podczas sprawdzania wyboru dysków wystąpiły poniższe błędy. Można zmodyfikować wybór dysków lub zakończyć instalator.

en: The following errors were encountered when checking your storage configuration.  You can modify your storage layout or quit the installer.
pl: Poniższe błędy wystąpiły podczas sprawdzania konfiguracji urządzeń do przechowywania danych. Można zmodyfikować układ partycjonowania lub zakończyć instalator.

en: The following file systems for your Linux system were not unmounted cleanly.  Would you like to mount them anyway?
    %s
pl: Następujące systemy plików systemu Linux nie zostały czysto odmontowane. Zamontować je mimo to?
    %s

en: The following installations were discovered on your system.
pl: Na komputerze wykryto następujące instalacje.

en: The following mandatory spokes are not completed:
pl: Następujące ekrany obowiązkowe nie zostały ukończone:

en: The following nodes have been discovered using the iSCSI initiator <b>%(initiatorName)s</b> using the target IP address <b>%(targetAddress)s</b>.  Please select which nodes you wish to log into:
pl: Wykryto następujące węzły używając inicjatora iSCSI <b>%(initiatorName)s</b> używając docelowego adresu IP <b>%(targetAddress)s</b>.  Proszę wybrać, do których węzłów zalogować:

en: The following software marked for installation has errors.  This is likely caused by an error with
    your installation source.
pl: Poniższe oprogramowanie oznaczone do instalacji zawiera błędy. Prawdopodobnie jest to błąd
    źródła instalacji.

en: The following unformatted or LDL DASDs have been detected on your system. You can choose to format them now with dasdfmt or cancel to leave them unformatted. Unformatted DASDs cannot be used during installation.
pl: Wykryto następujące niesformatowane lub niebędące LDL urządzenia DASD w komputerze. Można wybrać sformatowanie ich teraz za pomocą programu dasdfmt lub anulować, aby pozostawić je niesformatowane. Niesformatowane urządzenia DASD nie mogą być używane podczas instalacji.

en: The following unformatted or LDL DASDs have been detected on your system. You can choose to format them now with dasdfmt or cancel to leave them unformatted. Unformatted DASDs cannot be used during installation.
pl: Wykryto następujące niesformatowane lub niebędące LDL urządzenia DASD w komputerze. Można wybrać sformatowanie ich teraz za pomocą programu dasdfmt lub anulować, aby pozostawić je niesformatowane. Niesformatowane urządzenia DASD nie mogą być używane podczas instalacji.

en: The following warnings were encountered when checking your kernel configuration. These are not fatal, but you may wish to make changes to your kernel config.
pl: Poniższe ostrzeżenia wystąpiły podczas sprawdzania konfiguracji jądra. Nie są one krytyczne, ale można wprowadzić zmiany w konfiguracji jądra.

en: The following warnings were encountered when checking your storage configuration.  These are not fatal, but you may wish to make changes to your storage layout.
pl: Poniższe ostrzeżenia wystąpiły podczas sprawdzania konfiguracji urządzeń do przechowywania danych. Nie są one krytyczne, ale można wprowadzić zmiany w układzie partycjonowania.

en: The group '%s' is required for this installation. This group does not exist. This is a fatal error and installation will be aborted.
pl: Wymagane jest zainstalowanie grupy "%s". Ta grupa nie istnieje. Jest to błąd krytyczny, więc instalacja zostanie przerwana.

en: The installation cannot continue and the system will be rebooted
pl: Instalacja nie może być kontynuowana. System zostanie ponownie uruchomiony.

en: The installation source is in use by the installer and cannot be changed.
pl: Źródło instalacji jest używane przez instalatora i nie może zostać zmienione.

en: The installation was stopped due to what seems to be a problem with your hardware. The exact error message is:
    
    %s.
    
     The installer will now terminate.
pl: Instalacja została zatrzymana z powodu błędu sprzętowego. Dokładny komunikat o błędzie:
    
    %s.
    
     Instalator zostanie teraz zakończony.

en: The installer has tried to mount the installation image, but cannot find it on the hard drive.
    
    Should I try again to locate the image?
pl: Instalator próbował zamontować obraz instalacji, ale nie mógł go odnaleźć na dysku twardym.
    
    Spróbować wyszukać obraz ponownie?

en: The maximum size "%s" is invalid.
pl: Maksymalny rozmiar "%s" jest nieprawidłowy.

en: The mount point "%s" is not valid.  It must start with a /.
pl: Punkt montowania "%s" jest nieprawidłowy. Musi zaczynać się od /.

en: The mount point %s must be on a linux file system.
pl: Punkt montowania %s musi znajdować się na systemie plików systemu Linux.

en: The package '%s' is required for this installation. This package does not exist. This is a fatal error and installation will be aborted.
pl: Wymagane jest zainstalowanie pakietu "%s". Ten pakiet nie istnieje. Jest to błąd krytyczny, więc instalacja zostanie przerwana.

en: The password cannot be more than eight characters long.
pl: Hasło nie może być dłuższe niż osiem znaków.

en: The password is set.
pl: Ustawiono hasło.

en: The password must be at least six characters long.
pl: Hasło musi zawierać co najmniej sześć znaków.

en: The password was set by kickstart.
pl: Hasło zostało ustawione przez kickstart.

en: The rescue environment will now attempt to find your Linux installation and mount it under the directory : %s.  You can then make any changes required to your system.  Choose '1' to proceed with this step.
    You can choose to mount your file systems read-only instead of read-write by choosing '2'.
    If for some reason this process does not work choose '3' to skip directly to a shell.
pl: Środowisko ratownicze spróbuje teraz odnaleźć instalację systemu Linux i zamontować ją w katalogu %s. Wtedy będzie można dokonać wszystkich niezbędnych zmian w systemie. Aby kontynuować, należy wybrać przycisk "1".
    Można także zamontować systemy plików w trybie tylko do odczytu, zamiast w trybie pełnego dostępu, wybierając przycisk "2".
    Jeśli z jakiegoś powodu ten proces się nie powiedzie, należy wybrać przycisk "3", aby przejść od razu do powłoki.

en: The root account is used for administering the system.  Enter a password for the root user.
pl: Konto root jest wykorzystywane do administrowania systemem. Proszę podać hasło dla konta root.

en: The size "%s" is invalid.
pl: Rozmiar "%s" jest nieprawidłowy.

en: The software marked for installation has the following errors.  This is likely caused by an error with your installation source.  You can quit the installer, change your software source, or change your software selections.
pl: Oprogramowanie zaznaczone do instalacji posiada poniższe błędy. Jest to prawdopodobnie spowodowane przez błąd w źródle instalacji. Można zakończyć instalator, zmienić źródło instalacji lub zmienić wybór oprogramowania.

en: The space available to this mount point can be changed by modifying the volume below.
pl: Miejsce dostępne dla tego punktu montowania można zmienić modyfikując poniższy wolumin.

en: The system needs better quality of random data, you can improve it by typing randomly on keyboard and moving your mouse. The installation will continue automatically regardless of random data quality when time runs out.
pl: System potrzebuje lepszej jakości dane losowe, które można ulepszyć pisząc jakiekolwiek losowe rzeczy na klawiaturze i ruszając myszą. Instalacja będzie kontynuowana automatycznie niezależnie od jakości danych losowych, kiedy skończy się czas.

en: The system needs more random data entropy
pl: System potrzebuje więcej entropii danych losowych

en: The system will reboot automatically when you exit from the shell.
pl: Po wyjściu z powłoki system zostanie automatycznie uruchomiony ponownie.

en: The upgrade kickstart command is no longer supported. Upgrade functionality is provided through fedup.
pl: Polecenie aktualizacji pliku kickstart nie jest już obsługiwane. Funkcja aktualizacji jest dostępna przez narzędzie fedup.

en: The volume group name "%s" is already in use.
pl: Nazwa grupy woluminów "%s" jest już używana.

en: There is a problem with your existing storage configuration: %(errortxt)s
    
    You must resolve this matter before the installation can proceed. There is a shell available for use which you can access by pressing ctrl-alt-f1 and then ctrl-b 2.
    
    Once you have resolved the issue you can retry the storage scan. If you do not fix it you will have to exit the installer.
pl: Wystąpił problem z istniejącą konfiguracją urządzeń do przechowywania danych: %(errortxt)s
    
    Należy go rozwiązać przed kontynuowaniem instalacji. Dostępna jest powłoka po naciśnięciu klawiszy Ctrl-Alt-F1, a następnie Ctrl-B 2.
    
    Po rozwiązaniu problemu można ponowić skanowanie urządzeń do przechowywania danych. Jeśli nie zostanie on rozwiązany, to należy zakończyć działanie instalatora.

en: There is also free space available in pre-existing file systems.  While it's risky and we recommend you back up your data first, you can recover that free disk space and make it available for this installation below.
pl: Dostępne jest także wolne miejsce na już istniejących systemach plików. Chociaż jest to ryzykowne i zalecane jest najpierw wykonanie kopii zapasowej danych, to poniżej można odzyskać to wolne miejsce i udostępnić je dla tej instalacji.

en: There is an entry in your /etc/fstab file that contains an invalid or incorrect file system type:
pl: Jeden z wpisów w pliku /etc/fstab zawiera nieprawidłowy lub niepoprawny typ systemu plików:

en: There was a problem with your disk selection. Click here for details.
pl: Wystąpił problem podczas wybierania dysków. Więcej informacji.

en: There was an error running the kickstart script at line %(lineno)s.  This is a fatal error and installation will be aborted.  The details of this error are:
    
    %(details)s
pl: Wystąpił błąd podczas wykonywania skryptu kickstart w wierszu %(lineno)s. Jest to błąd krytyczny, więc instalacja zostanie przerwana. Szczegóły błędu:
    
    %(details)s

en: This LVM Volume Group is missing %(missingPVs)d of %(totalPVs)d physical volumes. You can remove it or select a different device.
pl: W tej grupie woluminów LVM brakuje %(missingPVs)d z %(totalPVs)d woluminów fizycznych. Można ją usunąć lub wybrać inną.

en: This Software RAID array is missing %(missingMembers)d of %(totalMembers)d member partitions. You can remove it or select a different device.
pl: W tej macierzy programowego RAID brakuje %(missingMembers)d z %(totalMembers)d partycji. Można ją usunąć lub wybrać inną.

en: This device cannot be edited directly. You can remove it or select a different device.
pl: Tego urządzenia nie można modyfikować bezpośrednio. Można je usunąć lub wybrać inne.

en: This device contains the installation source.
pl: To urządzenie zawiera źródło instalacji.

en: This device is encrypted and cannot be read without a valid passphrase. You may unlock it below.
pl: To urządzenie jest zaszyfrowane i nie może zostać odczytane bez prawidłowego hasła. Można odblokować je poniżej.

en: This field is optional.
pl: To pole jest opcjonalne.

en: This file system may not be resized.
pl: Rozmiar tego systemu plików nie może być zmieniany.

en: This hardware (or a combination thereof) is not supported by Red Hat.  For more information on supported hardware, please refer to http://www.redhat.com/hardware.
pl: Ten sprzęt (lub jego kombinacja) nie jest obsługiwany przez firmę Red Hat. Aby dowiedzieć się więcej o obsługiwanym sprzęcie, należy zobaczyć stronę http://www.redhat.com/hardware.

en: This is unstable, pre-release software.
pl: To jest niestabilne, testowe oprogramowanie.

en: This media is good to install from.
pl: Z tego nośnika można instalować.

en: This media is not good to install from.
pl: Z tego nośnika nie można instalować.

en: This mount point is invalid. The %s directory must be on the / file system.
pl: Ten punkt montowania jest nieprawidłowy. Katalog %s musi znajdować się w systemie plików /.

en: Time settings
pl: Ustawienia czasu

en: Timezone is not set.
pl: Nie ustawiono strefy czasowej.

en: Timezone settings
pl: Ustawienia strefy czasowej

en: Timezone: %s
pl: Strefa czasowa: %s

en: Tip:
pl: Wskazówka:

en: To use DASD disks, you must provide the device number.
pl: Aby użyć dysków DASD, należy podać numer urządzenia.

en: To use iSCSI disks, you must provide the address of your iSCSI target and the iSCSI initiator name you've configured for your host.
pl: Aby używać dysków iSCSI, należy podać adresy celów iSCSI i nazwę skonfigurowanego dla tego komputera inicjatora iSCSI.

en: To use zFCP disks, you must provide the device number, WWPN, and LUN configured for the device.
pl: Aby użyć dysków zFCP, należy podać numer urządzenia, WWPN i LUN skonfigurowane dla urządzenia.

en: Too short
pl: Za krótkie

en: Total selected space to reclaim: <b>%s</b>
pl: Razem wybranego miejsca do odzyskania: <b>%s</b>

en: Tried to use undefined partition "%s" in Btrfs volume specification.
pl: Próbowano użyć nieokreślonej partycji "%s" w określeniu woluminu Btrfs.

en: Tried to use undefined partition "%s" in RAID specification.
pl: Próbowano użyć nieokreślonej partycji "%s" w określeniu RAID.

en: Tried to use undefined partition "%s" in Volume Group specification
pl: Próbowano użyć nieokreślonej partycji "%s" w określeniu grupy woluminów

en: Try Fedora
pl: Wypróbuj Fedorę

en: Type
pl: Typ

en: Type here to search.
pl: Wyszukiwanie...

en: UNFORMATTED DASDS
pl: NIESFORMATOWANE URZĄDZENIA DASD

en: URL for the repository, without protocol.
pl: Adres URL dla repozytorium, bez protokołu.

en: URL has no host component
pl: Adres URL nie posiada części komputera

en: URL is empty
pl: Adres URL jest pusty

en: URL of proxy in the form of protocol://host:[port]
pl: Adres URL pośrednika w formie protokół://komputer:[port]

en: USER SETTINGS
pl: USTAWIENIA UŻYTKOWNIKA

en: Unable to encrypt password: unsupported algorithm %s
pl: Nie można zaszyfrować hasła: nieobsługiwany algorytm %s

en: Unable to find /bin/bash to execute!  Not starting shell.
pl: Nie można odnaleźć /bin/bash do wykonania. Powłoka nie zostanie uruchomiona

en: Unacceptable label format for file system.
pl: Nieobsługiwany format etykiety systemu plików.

en: Unavailable
pl: Niedostępne

en: Unformatted DASDs Detected
pl: Wykryto niesformatowane urządzenia DASD

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Unknown or invalid device '%s' specified
pl: Podano nieznane lub nieprawidłowe urządzenie "%s"

en: Unknown or invalid format '%(format)s' specified for device '%(device)s'
pl: Podano nieznany lub nieprawidłowy format "%(format)s" dla urządzenia "%(device)s"

en: Unmanaged
pl: Niezarządzane

en: Unsupported Hardware
pl: Nieobsługiwany sprzęt

en: Unsupported Hardware Detected
pl: Wykryto nieobsługiwany sprzęt

en: Updates
pl: Aktualizacje

en: Use
pl: Użyj

en: Use All Space
pl: Użycie całego miejsca

en: Use Free Space
pl: Użycie wolnego miejsca

en: Use Network Time
pl: Użyj czasu sieciowego

en: Use of this product is subject to the license agreement found at %s
pl: Użycie tego produktu jest przedmiotem warunków licencji %s

en: Use text mode
pl: Użyj trybu tekstowego

en: Use the credentials from discovery
pl: Użycie danych uwierzytelniających z kroku wykrywania

en: User %s will be created
pl: Użytkownik %s zostanie utworzony

en: User and Group IDs
pl: Identyfikatory użytkowników i grup

en: User creation
pl: Tworzenie użytkownika

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: User name cannot contain character: '%s'
pl: Nazwa użytkownika nie może zawierać znaku: "%s"

en: User name cannot start with '-' character
pl: Nazwa użytkownika nie może zaczynać się znakiem "-"

en: User name is reserved for system: %s
pl: Nazwa użytkownika jest zastrzeżona dla systemu: %s

en: User name must be shorter than 33 characters
pl: Nazwa użytkownika musi być krótsza niż 33 znaki

en: User name:
pl: Nazwa użytkownika:

en: VLAN %(interface_name)s (%(parent_device)s, ID %(vlanid)s) connected
pl: Połączono VLAN %(interface_name)s (%(parent_device)s, identyfikator %(vlanid)s)

en: VLAN ID
pl: Identyfikator VLAN

en: VNC Password
pl: Hasło VNC

en: VNC password must be six to eight characters long.
    Please enter a new one, or leave blank for no password.
pl: Podane hasło VNC nie ma mniej niż 6 znaków.
    Proszę podać nowe lub pozostawić puste pole, aby nie było hasła.

en: VPN Type
pl: Typ VPN

en: Vendor
pl: Producent

en: Verifying media, please wait...
pl: Sprawdzanie nośnika, proszę czekać...

en: Volume
pl: Wolumin

en: Volume Group
pl: Grupa woluminów

en: Volume Group name %s is already in use. Not saving changes.
pl: Nawa grupy woluminów %s jest już używana. Zmiany nie zostaną zapisane.

en: Volume group "%s" defined without any physical volumes.  Either specify physical volumes or use --useexisting.
pl: Określono grupę woluminów "%s" bez żadnych woluminów fizycznych. Należy podać woluminy fizyczne lub użyć parametru --useexisting.

en: Volume group "%s" given in volgroup command does not exist.
pl: Grupa woluminów "%s" podana w poleceniu volgroup nie istnieje.

en: Volume group given physical extent size of "%(extentSize)s", but must be one of:
    %(validExtentSizes)s.
pl: Podano fizyczny rozmiar "%(extentSize)s" grupy woluminów, kiedy musi być jednym z:
    %(validExtentSizes)s.

en: WELCOME
pl: WITAJ

en: WELCOME TO %(name)s %(version)s.
pl: WITAJ W SYSTEMIE %(name)s %(version)s.

en: Waiting for %s threads to finish
pl: Oczekiwanie na ukończenie %s wątków

en: Warning checking storage configuration
pl: Ostrzeżenie podczas sprawdzania konfiguracji urządzeń do przechowywania danych

en: Warning checking storage configuration.  <a href="">Click for details.</a>
pl: Ostrzeżenie podczas sprawdzania konfiguracji urządzeń do przechowywania danych. <a href="">Więcej informacji.</a>

en: Warning checking storage configuration.  <a href="">Click for details</a> or press Done again to continue.
pl: Ostrzeżenie podczas sprawdzania konfiguracji urządzeń do przechowywania danych. <a href="">Więcej informacji.</a> Ponowne naciśnięcie przycisku Gotowe kontynuuje.

en: Warning: All storage changes made using the installer will be lost when you choose to format.
    
    Proceed to run dasdfmt?
pl: Ostrzeżenie: wszystkie zmiany urządzeń do przechowywania danych wprowadzone używając instalatora zostaną utracone po wybraniu sformatowania.
    
    Kontynuować wykonanie programu dasdfmt?

en: Warning: Existing data on reconfigured devices will be lost.
pl: Ostrzeżenie: istniejące dane na ponownie konfigurowanych urządzeniach zostaną utracone.

en: Warning: Processor has Simultaneous Multithreading (SMT) enabled
pl: Ostrzeżenie: procesor ma włączoną wielowątkowość współbieżną (SMT)

en: Warning: Processor has Simultaneous Multithreading (SMT) enabled.  <a href="">Click for details.</a>
pl: Ostrzeżenie: procesor ma włączoną wielowątkowość współbieżną (SMT). <a href="">Więcej informacji.</a>

en: Warning: You won't be able to switch between keyboard layouts (from the default one) when you decrypt your disks after install.
pl: Ostrzeżenie: nie będzie można przełączać między układami klawiatury (z domyślnego) podczas odszyfrowywania dysków po instalacji.

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia

en: We won't touch your disks until you click 'Begin Installation'.
pl: Dyski nie zostaną zmodyfikowane do czasu naciśnięcia przycisku "Rozpocznij instalację".

en: We'll need network access to fetch information about your location and to make software
    updates available for you.
pl: Wymagany jest dostęp sieciowy, aby uzyskać informacje o położeniu i
    udostępnić aktualizacje oprogramowania.

en: Weak
pl: Słabe

en: Welcome to Fedora
pl: Witaj w Fedorze

en: What language would you like to use during the installation process?
pl: Jakiego języka używać podczas instalacji?

en: When finished, please exit from the shell and your system will reboot.
pl: Po ukończeniu należy wyjść z powłoki, a system zostanie ponownie uruchomiony.

en: When you create mount points for your %(name)s %(version)s installation, you'll be able to view their details here.
pl: Po utworzeniu punktów montowania dla instalacji systemu %(name)s %(version)s ich szczegóły zostaną tutaj wyświetlone.

en: Which combination(s) would you prefer for switching between keyboard layouts?
pl: Których klawiszy skrótów używać do przełączania między układami klawiatury?

en: Which installation source would you like to use?
pl: Którego źródła instalacji użyć?

en: Which keyboard layouts would you like to use on this system?  You may move any layout to the top of the list to select it as the default.
pl: Których układów klawiatury używać w tym systemie? Można przesunąć dowolny układ na górę listy, aby wybrać go jako domyślny.

en: Will try to connect again in 15 seconds...
pl: Kolejna próba połączenia nastąpi za 15 sekund...

en: Wired (%(interface_name)s) connected
pl: Połączono przewodowe (%(interface_name)s)

en: Wired (%(interface_name)s) connected
pl: Połączono przewodowe (%(interface_name)s)

en: Wired (%(interface_name)s) disconnected
pl: Rozłączono przewodowe (%(interface_name)s)

en: Wireless
pl: Bezprzewodowe

en: Wireless connected to %(access_point)s
pl: Bezprzewodowe połączono z %(access_point)s

en: Working
pl: Działanie

en: Writing network configuration
pl: Zapisywanie konfiguracji sieci

en: X was unable to start on your machine.  Would you like to start VNC to connect to this computer from another computer and perform a graphical installation or continue with a text mode installation?
pl: X nie mógł zostać uruchomiony. Uruchomić VNC, aby połączyć się z tym komputerem z innego i wykonać instalację w trybie graficznym, czy kontynuować instalację w trybie tekstowym?

en: You are currently running Fedora from live media.
    You can install Fedora now, or choose "Install to Hard Drive" in the Activities Overview at any later time.
pl: Obecnie Fedora jest uruchomiona z nośnika Live.
    Można zainstalować Fedorę teraz lub wybrać "Instalacja na dysku twardym" na ekranie podglądu w dowolnym czasie.

en: You can choose "Install to Hard Drive"
    in the Activities Overview at any later time.
pl: Można wybrać "Instalacja na dysku twardym"
    na ekranie podglądu w dowolnym czasie.

en: You can remove existing file systems you no longer need to free up space for this installation.  Removing a file system will permanently delete all of the data it contains.
pl: Można usunąć już niepotrzebne istniejące systemy plików, aby zwolnić miejsce dla tej instalacji. Usunięcie systemu plików trwale usunie wszystkie znajdujące się na nim dane.

en: You can remove or insert additional disks at this time and press 'Rescan Disks' below for the changes to take effect.
pl: Można teraz usuwać lub dodawać dodatkowe dyski i nacisnąć przycisk "Ponownie skanuj dyski", aby zmiany zostały uwzględnione.

en: You don't have any Linux partitions.  Rebooting.
pl: Brak partycji systemu Linux. Ponowne uruchamianie.

en: You don't have any Linux partitions. %s
pl: Brak partycji systemu Linux. %s

en: You have chosen to encrypt some of your data. You will need to create a passphrase that you will use to access your data when you start your computer.
pl: Wybrano zaszyfrowanie części danych. Należy utworzyć hasło, które będzie używane do uzyskiwania dostępu do danych podczas uruchamiania komputera.

en: You have chosen to skip boot loader installation.  Your system may not be bootable.
pl: Wybrano pominięcie instalacji programu startowego. Być może nie będzie można uruchomić systemu.

en: You have no working NTP server configured
pl: Nie skonfigurowano działającego serwera NTP

en: You have not created a bootable partition.
pl: Nie utworzono partycji startowej.

en: You have not defined a root partition (/), which is required for installation of %s to continue.
pl: Nie wybrano głównej partycji ("/"), która jest niezbędna do kontynuowania instalacji systemu %s.

en: You have not specified a swap partition. %(requiredMem)s of memory is required to continue installation without a swap partition, but you only have %(installedMem)s.
pl: Nie podano partycji wymiany. Wymagane jest %(requiredMem)s pamięci, aby kontynuować instalację bez partycji wymiany, a w komputerze jest tylko %(installedMem)s.

en: You have not specified a swap partition. Although not strictly required in all cases, it will significantly improve performance for most installations.
pl: Nie podano partycji wymiany. Chociaż nie zawsze jest ona ściśle wymagana, w większości przypadków znacznie poprawia wydajność systemu.

en: You have provided an invalid value
pl: Podano nieprawidłową wartość

en: You have specified that the group '%s' should be excluded from installation.  This group does not exist.  Would you like to ignore this group and continue with installation?
pl: Podano, że grupa "%s" ma zostać wykluczona z instalacji. Ta grupa nie istnieje. Zignorować tę grupę i kontynuować instalację?

en: You have specified that the group '%s' should be installed.  This group does not exist.  Would you like to ignore this group and continue with installation?
pl: Podano, że grupa "%s" ma zostać zainstalowana. Ta grupa nie istnieje. Zignorować tę grupę i kontynuować instalację?

en: You have specified that the package '%s' should be installed.  This package does not exist.  Would you like to ignore this package and continue with installation?
pl: Podano, że pakiet "%s" ma zostać zainstalowany. Ten pakiet nie istnieje. Zignorować ten pakiet i kontynuować instalację?

en: You haven't created any mount points for your %(product)s %(version)s installation yet.  You can:
pl: Nie utworzono jeszcze żadnych punktów montowania dla instalacji systemu %(product)s %(version)s.
    Można:

en: You may <a href="">go back to the main menu</a> to complete other
    installation options while formatting completes.
pl: Można <a href="">wrócić do głównego menu</a>, aby uzupełnić inne
    opcje instalacji w czasie trwania formatowania.

en: You may <a href="">go back to the main menu</a> to complete other
    installation options while this scan completes.
pl: Można <a href="">wrócić do głównego menu</a>, aby uzupełnić inne
    opcje instalacji w czasie trwania skanowania.

en: You may add a keyboard layout by selecting it below:
pl: Można dodać układ klawiatury przez wybranie go poniżej:

en: You may input a comma-separated list of group names and group IDs here. Groups that do not already exist will be created; specify their GID in parentheses.
pl: Tutaj można wprowadzić listę nazw grup i ich identyfikatorów oddzielonych przecinkami.
    Grupy, które jeszcze nie istnieją zostaną utworzone. Należy podać ich GID w nawiasach.

en: You must create a new file system on the root device.
pl: Należy utworzyć nowy system plików na głównym urządzeniu.

en: You must set a password
pl: Należy ustawić hasło

en: You need to configure the network to use a network installation source.
pl: Należy skonfigurować sieć, aby użyć sieciowego źródła instalacji.

en: You need to set up networking first if you want to use NTP
pl: Należy najpierw ustawić sieć, jeśli ma być używane NTP

en: You selected disk %(selected)s, which contains devices that also use unselected disk %(unselected)s. You must select or de-select these disks as a set. | You selected disk %(selected)s, which contains devices that also use unselected disks %(unselected)s. You must select or de-select these disks as a set.
pl[0]: Zaznaczono dysk %(selected)s, który zawiera urządzenia używające także niezaznaczonego dysku %(unselected)s. Należy zaznaczać lub odznaczać te dyski jako zestaw.
pl[1]: Zaznaczono dysk %(selected)s, który zawiera urządzenia używające także niezaznaczonych dysków %(unselected)s. Należy zaznaczać lub odznaczać te dyski jako zestaw.
pl[2]: Zaznaczono dysk %(selected)s, który zawiera urządzenia używające także niezaznaczonych dysków %(unselected)s. Należy zaznaczać lub odznaczać te dyski jako zestaw.

en: You will have to press Done twice to confirm it.
pl: Należy nacisnąć przycisk Gotowe dwa razy, aby potwierdzić.

en: You'll be able to make space available during custom partitioning.
pl: Można uwolnić więcej miejsca podczas partycjonowania użytkownika.

en: You'll set a passphrase next.
pl: Hasło zostanie podane później.

en: Your %(mount)s partition is less than %(size)s which is lower than recommended for a normal %(productName)s install.
pl: Partycja %(mount)s ma mniej niż %(size)s, czyli mniej niż jest zalecane do zwykłej instalacji systemu %(productName)s.

en: Your %(mount)s partition is less than %(size)s which is lower than required.
pl: Partycja %(mount)s ma mniej niż %(size)s, czyli mniej niż jest zalecane.

en: Your %(mount)s partition is too large for %(format)s formatting (allowable size is %(minSize)s to %(maxSize)s)
pl: Partycja %(mount)s jest za duża dla formatowania %(format)s (dozwolony jest rozmiar od %(minSize)s do %(maxSize)s)

en: Your %(mount)s partition is too small for %(format)s formatting (allowable size is %(minSize)s to %(maxSize)s)
pl: Partycja %(mount)s jest za mała dla formatowania %(format)s (dozwolony jest rozmiar od %(minSize)s do %(maxSize)s)

en: Your %s must be on a separate partition or LV.
pl: %s musi być na oddzielnej partycji lub woluminie logicznym.

en: Your BIOS-based system needs a special partition to boot from a GPT disk label. To continue, please create a 1MiB 'biosboot' type partition.
pl: Komputer oparty na BIOS-ie wymaga specjalnej partycji do uruchamiania za pomocą formatu etykiet dysków GPT. Aby kontynuować, proszę utworzyć partycję typu "Partycja startowa BIOS" ("biosboot") o rozmiarze 1 MiB.

en: Your current <a href="" title="%(tooltip)s"><b>%(product)s</b> software selection</a> requires <b>%(total)s</b> of available space, including <b>%(software)s</b> for software and <b>%(swap)s</b> for swap space.
pl: Obecny <a href="" title="%(tooltip)s"> wybór oprogramowania systemu <b>%(product)s</b></a> wymaga <b>%(total)s</b> dostępnego miejsca, w tym <b>%(software)s</b> dla oprogramowania i <b>%(swap)s</b> dla obszaru wymiany.

en: Your customizations will result in the following changes taking effect after you return to the main menu and begin installation:
pl: W wyniku działań użytkownika następujące zmiany zostaną wprowadzone po powrocie do głównego menu i rozpoczęciu instalacji:

en: Your root partition is less than %(size)s which is usually too small to install %(product)s.
pl: Główna partycja ma mniej niż %(size)s, a to zwykle za mało, aby zainstalować system %(product)s.

en: Your root partition must be on a device of type: %s.
pl: Główna partycja musi być na urządzeniu typu: %s.

en: Your system had dirty file systems which you chose not to mount.  From a shell, you can fsck and mount your partitions manually.
pl: System zawiera nieczysto zamknięte systemy plików, których nie zamontowano. W powłoce można ręcznie sprawdzić poprawność partycji za pomocą polecenia fsck i je zamontować.

en: Your system has been mounted under %(mountpoint)s.
    
    If you would like to make your system the root environment, run the command:
    
    	chroot %(mountpoint)s
pl: System został zamontowany w katalogu %(mountpoint)s.
    
    Aby system był środowiskiem roota, należy wykonać polecenie:
    
    	chroot %(mountpoint)s

en: _Apply
pl: _Zastosuj

en: _Click here to create them automatically.
pl: _Kliknięcie tutaj utworzy je automatycznie.

en: _Continue
pl: _Kontynuuj

en: _Desired Capacity:
pl: Żądana p_ojemność:

en: _Done
pl: _Gotowe

en: _Encrypt my data.
pl: _Szyfrowanie danych.

en: _Exit Installer
pl: Za_kończ instalator

en: _I will configure partitioning.
pl: K_onfiguracja partycjonowania użytkownika.

en: _Label:
pl: _Etykieta:

en: _Name:
pl: _Nazwa:

en: _New mount points will use the following partitioning scheme:
pl: _Nowe punkty montowania będą używały następującego schematu partycjonowania:

en: _No
pl: _Nie

en: _Preserve current selections
pl: _Zachowaj bieżące wybory

en: _Quit
pl: Za_kończ

en: _Reset selections
pl: P_rzywróć wybory

en: _Retry
pl: _Ponów

en: _Update Settings
pl: Zaktualizuj _ustawienia

en: _Yes
pl: _Tak

en: autopart fstype of %s is invalid.
pl: automatyczne partycjonowanie typu systemu plików %s jest nieprawidłowe.

en: boot loader stage2 device %(stage2dev)s is on a multi-disk array, but boot loader stage1 device %(stage1dev)s is not part of this array. The stage1 boot loader will only be installed to a single drive.
pl: urządzenie stage2 %(stage2dev)s programu startowego jest na macierzy wielodyskowej, ale urządzenie stage1 %(stage1dev)s programu startowego nie jest częścią tej macierzy. Program startowy stage1 zostanie zainstalowany tylko na jednym napędzie.

en: boot loader stage2 device %(stage2dev)s is on a multi-disk array, but boot loader stage1 device %(stage1dev)s is not. A drive failure in %(stage2dev)s could render the system unbootable.
pl: urządzenie stage2 %(stage2dev)s programu startowego jest na macierzy wielodyskowej, ale urządzenie stage1 %(stage1dev)s programu startowego nie jest. Awaria napędu w %(stage2dev)s może spowodować niemożliwość uruchomienia systemu.

en: checked
pl: zaznaczone

en: checking status
pl: sprawdzanie stanu

en: container
pl: kontener

en: description
pl: opis

en: disk free
pl: wolny dysk

en: eg: "20 GB", "500mb" (minus the quotation marks)
pl: pn.: "20 GB", "500mb" (bez cudzysłowów)

en: empty password
pl: puste hasło

en: englishName
pl: Polish

en: fs free
pl: wolny system plików

en: iscsi --iface must be specified (binding used) either for all targets or for none
pl: Należy podać iscsi --iface (używane dowiązywanie) dla wszystkich celów lub dla żadnych

en: local ISO file
pl: lokalny plik ISO

en: logvol --noformat must also use the --name= option.
pl: logvol --noformat musi używać także opcji --name=.

en: malformed URL, cannot parse it.
pl: błędnie sformatowany adres URL, nie można go przetworzyć.

en: minute | minutes
pl[0]: minuta
pl[1]: minuty
pl[2]: minut

en: name
pl: nazwa

en: nativeName
pl: polski

en: no NTP servers have been configured
pl: nie skonfigurowano żadnych serwerów NTP

en: not configured
pl: nie skonfigurowano

en: not set
pl: nie ustawiono

en: nvdimm: namespace %s not found.
pl: nvdimm: nie odnaleziono przestrzeni nazw %s.

en: nvdimm: nvdimm plugin not available.
pl: nvdimm: wtyczka nvdimm jest niedostępna.

en: part --noformat must also use the --onpart option.
pl: part --noformat musi używać także opcji --onpart.

en: passphrase
pl: hasło

en: passphrases
pl: hasła

en: password
pl: hasło

en: passwords
pl: hasła

en: policy name required for %s
pl: wymagana jest nazwa polityki dla %s

en: q
pl: z

en: raid --noformat must also use the --device option.
pl: raid --noformat musi używać także opcji --device.

en: selected
pl: wybrane

en: status: not working
pl: stan: nie działa

en: status: working
pl: stan: działa

en: storage configuration failed: %s
pl: konfiguracja urządzeń do przechowywania danych się nie powiodła: %s

en: summary
pl: podsumowanie

en: testing status...
pl: testowanie stanu...

en: unplugged
pl: niepodłączone

en: use
pl: użycie

en: volgroup --noformat and volgroup --useexisting must also use the --name= option.
pl: volgroup --noformat i volgroup --useexisting muszą używać także opcji --name=.

en: wheel, my-team (1245), project-x (29935)
pl: wheel, mój-zespół (1245), projekt-x (29935)
